Феєрія на льоду

У Львівському цирку до 16 червня триватиме остання вистава сезону. В програмі кози на ковзанах, мавпа у дирижаблі, вогняне шоу та ще чимало цікавого

Цирк – це завжди радість, а його гості – завжди діти, незалежно від того, скільки їм років. Вони захоплюються силою і вправністю акробатів, намагаються збагнути чудеса, які відбуваються на арені, затамувавши подих, переживають за сміливців, що виступають під самим куполом, і щиро сміються над жартами та дотепами клоунів.
Нова програма “Льодове королівство”, яка зараз триває у Львівському цирку, так само захоплює і тішить маленьких та дорослих глядачів. До того ж це остання програма сезону, тож треба запастися гарними спогадами та емоціями, аби їх вистачило аж до осені, коли традиційно розпочнеться новий цирковий сезон. Окрім того, ця програма особлива: усе дійство відбувається на справжньому льоду!
Чи доводилось вам коли-небудь бачити повітряних гімнастів на ковзанах? А вогняне шоу на льоду? А козу на ковзанах? А мавпочку в дирижаблі? А може, й ви пробували стрибати на ковзанах через скакалку чи крутити хула-хуп? І навіть якщо постійні глядачі вже бачили піратський номер з папугами, він не перестає дивувати, особливо малечу. Елегантні номери ілюзіоністів зачаровують загадковістю та вишуканістю. А “універсальні солдати” цирку – клоунський дует “Крейзі фемелі” – не тільки розважають глядачів, а й змушують співати під супровід дзвіночків “Червону руту” та завмирати від страху, коли клоунеса стає повітряною гімнасткою і виконує складний номер під самим куполом.
Доповнюють номери програми “Льодове королівство” шоу-балет “Цирку на льоду” та чудове світлове шоу. Після вистави всі охочі мають змогу надягти ковзани і покататися на льодовій арені!
Тож не змарнуйте нагоди – підіть на цю цікаву, насичену й динамічну виставу, від якої матимете справжнє задоволення! Вистави відбуваються щосуботи о 16.00 та щонеділі о 12.00. Квитки можна придбати в касі цирку та онлайн. Вартість – від 80 до 300 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9181 / 4.07MB / SQL:{query_count}