Франческа повертається!

Львів’ян і гостей міста запрошують на зустріч із Доржем Бату та презентацію нової книги автора

Видавництво Старого Лева запросило до нашого міста відомого журналіста та письменника Доржа Бату («Гайда на !FESTacademy») – людину, яка контролює польоти космічних кораблів та сателітів. 19 травня о 16.00 у !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24) він розповість про космос без наукових термінів. Дорж Бату, або Андрій Васильєв – український журналіст бурято-монгольського походження. За освітою він історик-сходознавець, спеціаліст з історії Китаю. Одружився з українкою, у 2002 році переїхав жити в Україну. Працював телевізійним журналістом на загальнонаціональних каналах «1+1» та «Інтер». Переїхавши до США, працював кореспондентом «ТСН» та «Голосу Америки», член Медіакорпусу ООН. Нині коригує траєкторії і контролює польоти космічних кораблів та сателітів у Національному управлінні аеронавтики і космосу. Автор книжок «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона», які вийшли у Видавництві Старого Лева.
На зустрічі Дорж розповість, чого люди літають у космос: шукати інші світи, рятувати Землю чи рятуватись самим? А ще: навіщо нам Марс і навіщо Місяць? Чи будуть дешевими квитки на Марс і чому космос – це майбутнє, яке вже настало?
Вхід на цю зустріч безкоштовний, якщо ви попередньо зареєструєтеся за посиланням.
А вже наступного дня, 20 травня, о 19.00 у Копальні кави (площа Ринок, 10) автор разом з модераторкою Мар’яною Савкою розкриють таємниці непростих космічних буднів зіркового колективу, який щодня стикається з проблемами та випробуваннями вселенського масштабу. У новій книжці Доржа Бату Командний центр управління польотами НАСА чекає ще більше пригод та викликів. Джорджіо та Франческа стають героями власної бондіани, разом рятують світ й одне одного, отримують офіцерські звання та дізнаються, як правильно закручувати гайки. Це невигадані історії про дружбу, любов, толерантність, бійки, афери, спецоперації і навіть смерть. А також про те, що робота в команді – це не лише вміння добре робити свою справу, а й бути поруч у потрібний момент.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0449 / 4.08MB / SQL:{query_count}