Супергерої рятують планету

У Львові готуються до Дитячого форуму і фестивалю дитячого читання “Книгоманія”

Із 17 по 19 травня в Палаці мистецтв триватиме Дитячий форум і фестиваль дитячого читання “Книгоманія”. Це одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків!
Для гостей заходу вже готують особливу програму, в якій багато конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також презентацій книжкових новинок для дітей від українських видавців.
“Очікуємо понад 7 тисяч відвідувачів – дітей із батьками, а також вихователів, учителів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія-2019” із 18 областей України”, – анонсують організатори свята.
Цього року Дитячий форум відбудеться у форматі великої  гри “Супергерої рятують планету”. Юні учасники проекту мають здобути суперсили, стати Супергероями та врятувати планету Книгоманія від екологічної катастрофи!
“Ми живемо на прекрасній планеті Земля з неймовірним різноманіттям  рослинного і тваринного світу. Але чи є в цієї планети щасливе і довготривале майбутнє? Зараз Земля перебуває в критичній точці, та ще є шанс урятувати планету, – так пояснюють організатори форуму цьогорічну ідею проекту. – Діти розуміють: вирішення екологічних проблем залежить від кожного. Отже, час діяти! Кожна дитина має голос, має силу вчинити правильно, має наснагу і терпіння, щоб стати Супергероєм та врятувати планету. Бо дійсно, навіщо вчитися, якщо немає майбутнього?”.
Учасниками гри можуть стати діти від шести років. Пройшовши завдання у будь-якому з восьми просторів Дитячого форуму (чи в усіх), вони здобувають відповідну суперсилу та стають Рятівниками, Героями і Супергероями.
Також під час Форуму триватиме заключний 15 етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія-2019”. Переможці третього етапу з областей України та міст – обласних центрів, а також переможці з міст та районів Львівської області приїдуть до Львова. Тут на них чекатиме спеціальна програма заходів: літературні квести, зустрічі з відомими українськими дитячими письменниками, майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори, народні майстри та інші митці. І звичайно ж, урочиста церемонія нагородження  переможців, де кожному вручать диплом “Суперчитач України – 2019” та подарунки.
Генеральний партнер конкурсу ПАТ “Кредобанк” підготував для переможців другого етапу “Книгоманії-2019” спеціальний конкурс “Читаємо з Kredobank”. Його переможець отримає приз – подорож до Варшави! Для цього книгомани мають зняти відеовідгук або Book-trailer на одну із зазначених в умовах книжок.
Уперше для учасників “Книгоманії-2019” та всіх небайдужих до дитячої літератури і промоції дитячого читання у Facebook створять окрему відкриту спільноту – Таємне товариство книгоманів. Долучитися до групи можна за посиланням: bit.ly/knyhomania_2019. У цій спільності розміщена інформація про перебіг “Книгоманії-2019”, цікаві та корисні факти про читання, книжки і авторів, а також проходять конкурси і голосування.
Вартість вхідних квитків на Дитячий форум становитиме: для дітей – 50 грн (один день) і  100 грн (на всі дні), для дорослих відповідно – 20 грн і 50 грн. Безкоштовний вхід на форум матимуть діти з багатодітних, малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, сироти, напівсироти, діти учасників АТО, учасників бойових дій і Героїв Майдану, переселенців, а також вихованці дитячих будинків та інтернатів. Квитки можна буде придбати на bookforum.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
30.6830 / 4.09MB / SQL:{query_count}