Оксана Білозір заспіває у Львівській опері

Співачка приїде до нашого міста із сольними концертами

У вівторок, 26 березня о 17.30 і 20.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбудуться великі сольні концерти Оксани Білозір.
Цю співачку насправді можна вважати людиною-епохою в історії не лише України пісенної, але і України-держави! Народна артистка України, народний депутат трьох скликань, міністр культури України, меценат, волонтер – Оксана Білозір для мільйонів українців, як для себе самої в першу чергу – «Українка, Україночка». Її концерти завжди наповнені енергетикою добра та любові, а пісні вже давно стали виразним символом українського, справжнього. Перевірені часом шлягери, які ми любимо і знаємо напам’ять.
Львів’яни так активно розкуповували квитки на сольник Оксани Білозір, що організатори запустили додатковий концерт, щоб всі бажаючі змогли потрапити.
«Такого в нас ще не було. Менш ніж за 15 днів квитки на концерт Оксани Білозір в Опері майже продано! Ажіотаж просто шалений! Запускаємо другий концерт, бо бажаючих більше, ніж ми могли уявити!, – розповів організатор концерту, директор Lutsyshyn Promo Петро Луцишин. – Ми запросили на концерт ветеранів АТО, адже для пані Оксани це принципова позиція. Одним словом, очікуємо два аншлаги, тому прохання до бажаючих не зволікати з придбанням квитків».
Квитки на концерт співачки можна придбати за посиланнями goo.gl/uuzDn5 goo.gl/igqphB а також goo.gl/AybXwp
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.5836 / 4.06MB / SQL:{query_count}