“Класична музика не лише у стінах філармонії”

Центр Довженка спільно з Львівською національною філармонією презентує новий музичний проект

Відтепер шедеври світової класики у виконанні відомих оркестрів та солістів Львівської національної філармонії можна буде почути не лише у концертній залі, а й у невимушеній атмосфері комунікаційного простору Центру Довженка.
“Вже за два тижні з хвилюванням і радістю чекаємо усіх охочих долучитися до вічного і прекрасного, – кажуть організатори проекту. – Тепер і у Центрі Довженка, що на Сихові, можна буде послухати світові музичні діаманти у досконалому виконанні. Завжди актуальна класика стає ближчою! Цієї весни на наших гостей чекають незабутні враження”.
17 березня на новій локації відбуватиметься музичне дійство-концерт “Ця чарівна флейта”, яке подарує справжнє відкриття. Грайливі переливи флейти, глибоке звучання гобоя, ніжний водограй звуків арфи. Віртуозне виконання солістів оздобить барвами камерний оркестр.
7 квітня маленьких і дорослих гостей запросять у безтурботний світ дитинства разом із веселим концертом “Подорож у чарівний світ казок”. Солісти філармонії виконають усім відомі хіти із мультиків. І організатори події більш ніж впевнені в тому, що ви будете підспівувати!
А 4 травня гостей чекають на містично-музичну подорож The Planets. Вдивіться вглиб зіркової безодні разом із віртуозним Академічним симфонічним оркестром та камерним хором “Глорія”. Насолодіться космічною музикою “Планет” Густава Голста. Британський композитор, педагог, мислитель створив грандіозну симфонічну сюїту: сім унікальних музичних частин, як сім планет. Кожна частина сюїти алегорично оповідає нам таємничі та прекрасні історії мовчазних небесних гігантів. Фотохудожник Сергій Горобець розмалює простір неймовірними світловими ефектами, розширить межі сприйняття!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.7846 / 4.06MB / SQL:{query_count}