Яніна Соколова везе до Львова Шевченка

В нашому місті відбудеться одразу три презентації особливого видання із поезією Кобзаря

У четвер, 7 березня, до нашого міста завітає особлива гостя. Із Яніною Соколовою, телеведучою, моделлю, акторкою театру і кіно, а з 2018 авторкою та ведучою Youtube-каналу “Вечір з Яніною Соколовою” (викриває фейки російської пропаганди про Україну), ви зможете зустрітись на трьох локаціях – у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука о 14.00, в театрі пива “Правда” – о 16.00 і в URBAN бібліотеці (вул. Устияновича, 4) – о 18.00.
У Львові вона презентуватиме книгу “Шевченко на кожен день”, особливість якої полягає у тому, що на десятках сторінок розміщені QR-коди, відсканувавши які читач потрапляє на YouTube-канал з відеочитанням віршів у виконанні Яніни Соколової. Також книга включає QR-коди з переходом на 12 промо-роликів на соціально важливі теми.
Це видання вийшло у 2018 році і є унікальним, бо дає читачеві можливість не тільки день за днем увесь рік занурюватися у творчість геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка (1814 – 1861), а й почути, як звучать його поезії у виконанні Яніни Соколової.
Книга ілюстрована малюнками, начерками і офортами Шевченка, який до того ж був талановитим художником, академіком гравюри Петербурзької академії мистецтв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.1792 / 4.06MB / SQL:{query_count}