“Прагну привезти на Схід українську пісню”

У неділю в “Голосі країни” виступить львівська співачка Оксана Муха. Вона розповіла “Львівській Пошті”, чому пішла на проект і до чого тут Квітка Цісик

фото: Вікторія Істоміна
Цієї неділі, 3 березня, з 21.00 стартує останній, сьомий ефір зі сліпих прослуховувань дев’ятого сезону проекту “Голос країни”.  Та саме за цим сезоном чимало львів’ян, і не тільки, спостерігають особливо уважно. А все тому, що ми вболіваємо за нашу співачку Оксану Муху, яка вирішила продемонструвати свій талант цілій Україні, та ще й із піснею Квітки Цісик!
У пісенному доробку Оксани – найрізноманітніша музика: від автентичної до сучасної експериментальної. У репертуарі співачки  – джазові та ф’южн-експерименти, пісні на вірші поетів-класиків, колискові та медитативні композиції, акапельні твори та багато іншого. Та перш за все її знають як виконавицю, яка популяризує творчість Квітки Цісик. Що й не дивно, адже в 2011 році вона стала володаркою гран-прі І міжнародного фестивалю ім. Квітки Цісик.
“Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи”, – так влучно тоді висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі. Була учасницею проекту “Незабутня Квітка” (Львів, Київ, Одеса, Вінниця).
У 2018-ому до 65-ліття Квітки Цісик провела великий тур “KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ” містами та містечками Західної України. Він виріс за рамки лише концертів і перетворився на масштабний соціально-культурний проект “Дякую тобі, Квітко!”. Із провідними українськими артистами реалізує проекти “Івасюк” та “Проект Івасюк. Перезавантаження”.
Окрім цього, за 2016-2018 роки успішно презентувала в Україні три нові концертні програми: “Без пафосу”, “Різдвяний Unplugged” і “Від Шевченка до Костенко”. Оксана Муха вже встигла записати і видати два сольні альбоми – RE:SHETO (2010 р.) і “Колядки та щедрівки” (2014 р.) – а також зініціювала і видала перший диск пластових пісень “При Ватрі” – до 100-ліття Пласту (2012 р.).
Вона успішно виступає на провідних сценах України, Європи та США, її знають і поважають українські виконавці, вона має свого слухача. То для чого їй участь у „Голосі країни”?
Саме із цим питанням “Львівська Пошта” звернулась до Оксани Мухи, і ось що вона нам розповіла: „На конкурс я пішла тому, що хочу відкрити людям Квітку Цісик. Бо є ті, хто ще не знають про неї. Сподіваюсь, що її ім’я, те, що про неї розповім, і пісня, яку співаю на прослуховуванні зацікавлять людей її творчістю. І, звичайно, хочу, щоб мене почула вся Україна. Я прагну привезти на Схід чудову українську пісню. Думаю, через „Голос країни” люди зможуть про мене дізнатись і сприйняти. Я маю що показати із різними програмами цілій Україні!”
Співачка завжди долучається до благодійних подій, допомагає збирати кошти на потреби хворих дітей і поранених бійців. Вже другий рік поспіль їздить у США для участі в благодійних концертах фонду Revived Soldiers Ukraine, який вже більше чотирьох років займається реабілітацією та лікуванням українських військових в Америці. Президентка організації Ірина Ващук-Дісіпіо також закликає підтримати виконавицю: “Вболіваємо за чарівну, ніжну, неймовірно талановиту, і просто золоту людину а також мою подругу Оксану Муху на шоу “Голос Країни”! Оксанка – тільки до перемоги! Ми всі в США і наші поранені військові, які пролікувалися завдяки коштам, зібраним на твоїх благодійних концертах з Revived Soldiers Ukraine, вболіваємо за тебе!”.
Та й окрім „Голосу країни”, Оксані Мусі роботи не бракує. Того ж 3 березня у Бузьку вона виступатиме на благодійному балі “Вперед у казку!” на підтримку майбутнього районного центру для дітей і молоді. А 5 березня о 17.30 і 19.00 в театрі ім. М. Заньковецької відбудуться два концерти проекту “Івасюк назавжди” за участі Оксани Мухи.
Зверніть увагу на те, що цей бій за можливість потрапити у проект буде особливо запеклим, адже зіркові тренери Тіна Кароль і Монатік уже сформували свої команди, в Потапа залишилось лише одне місце, а у Dan Balan – два. Наставники намагаються змінити правила проекту й отримати ще одне екстра-місце у своїх командах, та чи вдасться це їм – невідомо. Тож нам особливо важливо підтримати своїх у цій боротьбі!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.1245 / 4.09MB / SQL:{query_count}