У пошуках кохання

Із 7 березня вийде в прокат довгоочікуваний мюзикл Олени Дем’яненко “Гуцулка Ксеня”

Наступної п’ятниці, 1 березня, о 19.00 в кінотеатрі “Планета Кіно”, що в торговому центрі “Форум Львів”, відбудеться допрем’єрний показ і творча зустріч із командою української музичної комедії “Гуцулка Ксеня”. У нашому місті цей фільм представлять режисерка Олена Дем’яненко і актори Варвара Лущик, Катерина Молчанова та Олег Стефан.
Цей кінопроект є одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Сума державного фінансування проекту становить 23 млн 871 тис. грн при загальній вартості виробництва 47 млн 742 тис. 800 грн. За основу літературного сценарію фільму “Гуцулка Ксеня” взяли лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. Авторкою сценарію, режисеркою і співпродюсеркою фільму є Олена Дем’яненко, ще одним продюсером –  Дмитро Томашпольський. Головні ролі в мюзиклі виконали: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), фрик-кабаре “Дах Дотерс” за участі гурту “Даха Браха”.
Ця кіноісторія переносить глядачів на 80 років у минуле, а саме в 1939 рік. У карпатське селище Ворохта приїздять колишні жителі, а нині американські емігранти. У них одна мета – знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, якщо одружиться зі свідомою українкою. До введення радянських військ на територію Західної України залишається два тижні…
Роль Яро в “Гуцулці Ксені” виконав американець українського походження Максим Лозинський. Він навчається у Нью-Йоркському університеті на композиторському факультеті. Яро – типовий “ботан”, романтичний ідеаліст, який не збирається поступатися своїми принципами і одружуватись заради грошей. Він, народжений у Нью-Йорку, вперше потрапляє до України, зустрічає тут Ксеню, закохується в неї і відкриває для себе красу та неповторність Карпат.
Роль Ксені в найромантичнішій прем’єрі весни зіграла київська школярка Варвара Лущик. Це її дебют у кіно. Ксеня – дівчина, яка має хорошу освіту, багато читає, знає іноземні мови, цікавиться ботанікою, добре малює. Вона – сучасна європейська дівчина, яка щиро любить свої рідні Карпати і мріє про щастя.
У ролі професора Зелинського знявся бельгійський актор Олів’є Бонжур, відомий українським глядачам завдяки ролі режисера у фільмі “Залягти на дно в Брюгге”.
Професор Зелинський – божевільний учений, який теоретично довів існування в Карпатських горах “овечого метелика” – єдиного в світі метелика, який відкладає яйця на хвостах овець. І тепер цілими днями бігає горами в пошуках цього фантастичного створіння.
Молода зірка українського кіно Катерина Молчанова виконала роль Мері, сестри Яро, яка мріє вийти заміж за ковбоя і знаходить своє щастя у зовсім неочікуваному місці.
Щирий і добрий гуцул Володимир Сінитович, котрий грає роль вівчаря, приїхав на зйомки з Верховини, привіз зі собою костюм, навіть перуку – довге чорне волосся – і був засмучений, коли йому не дозволили в цьому зніматися та дали інший костюм: “Мій красивіший, з “бльостками”, яскравий! Нічого ви не тямите в мистецтві!”. А після зйомок чоловік частував усю знімальну групу справжньою гуцульською бринзою та іншими карпатськими смаколиками.  Зі слів режисера фільму Олени Дем’яненко, “Гуцулка Ксеня” – це не етнографічний фільм, а модернова мелодрама в стилі українського танго. “Це іронічний мелодраматичний мюзикл, орієнтований на найширшу глядацьку аудиторію”, – пояснює вона.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7648 / 4.36MB / SQL:{query_count}