Космос і любов, Івасюк і Шевченко

Львівська національна філармонія продовжує дивувати поціновувачів якісної музики незвичними концертами

Що може поєднувати космос і любов, Івасюка і Шевченка? Як би незвично це не було, але Львівська національна філармонія. Саме на цій культурній локації відбудеться три цікавих і незвичних проекти: “Планети” Густава Голста, Lоve hits від Lviv Jazz Orchestra, “Івасюк. Відомий і Невідомий” Львівської музичної академії та “Шевченко Revolution” Дмитра Кацала.
Сьогодні, 15 лютого о 19.00 Академічний симфонічний оркестр та камерний хор “Глорія” представлять тут музику “Планет” Густава Голста. Британський композитор, педагог, мислитель створив цю симфонічну сюїту з семи музичних частин, як сім планет Сонячної системи (окрім Землі та Плутона – про нього тоді ще не знали): “Марс, передвісник війни”, “Венера, передвісниця миру”, “Меркурій, крилатий посланець”, “Юпітер, той, що приносить радість”, “Сатурн, передвісник старості”, “Уран, чарівник”, “Нептун, містик”.
Окрім “Планет”, цього вечора також звучатимуть концертна увертюра “Байка” Станіслава Монюшка та “Львівська Симфонія” Марціна Міровскі, який також виступатиме в ролі диригента.
1 березня о 19.00 гостей чекають на романтичний концерт Lоve hits від Lviv Jazz Orchestra. Вам запропонують добірку найромантичніших світових шлягерів ХХ століття, які прославили таких співаків, як Elton John, Sting, Prince, James Brown, Joe Cocker, Robbie Williams, Lionel Richie та інших.
Сміливі та унікальні аранжування вперше поєднають світові хіти з неаполітанською класикою, а майстерне виконання фіналістом “Х-Фактора” Павлом Пігурою та молодим оперним співаком Андрієм Пашковським у супроводі симфонічного оркестру Lviv Jazz Orchestra не залишить байдужим жодного глядача.
3 березня, о 19.00 у Львівській національній філармонії відбудеться великий концерт, приурочений 70-річчю з дня народження Володимира Івасюка.
“Івасюк. Відомий і Невідомий” – це спеціальний проект Львівської музичної академії, спрямований на відкриття незнаних граней легендарного музичного генія. Саме поєднання популярних шлягерів композитора та невідомих широкому загалу композицій митця і стало його основою.
“Івасюк – це не лише “Червона рута”, “Водограй”, “Дві скрипки”… Це і десятки інструментальних творів, музика до спектаклів та партитури, що чекають свого часу у вияві нового покоління музикантів”, – зазначають організатори події.
Концерт відбудеться за участі біг-бенду, естрадно-симфонічного оркестру та найкращих солістів ЛНМА ім. М. Лисенка. Автор проекту – народний артист України Ігор Пилатюк, а художній керівник – заслужений діяч мистецтв Остап Майчик.
А 9 березня о 16.00 та 18.30 тут розпочнеться “Шевченко Revolution”. На концерті твори Шевченка прозвучать в оригінальному аранжуванні та в різних стилях – від неокласики до року. “Ми влаштовуємо Revolution у сприйнятті Шевченка, щоб відкрити у ньому свого сучасника. “Шевченко Revolution” – це сучасний і важливий концерт, на якому вартує побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про нього і, можливо, щось про себе. Шевченка – людину, академіка, митця, поета, метеора – ми представимо його ж віршами у класичних та сучасних аранжуваннях”, – зазначає автор ідеї та аранжувань Дмитро Кацал.
Виступатимуть цього дня хорова капела “Дударик”, академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, оперна діва Софія Соловій, Назар Омельчук, Rock Orchestra та інші.
Квитки на усі події можна придбати в касі філармонії або онлайн на сайті gastroli.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0294 / 4.1MB / SQL:{query_count}