400 юнаків проти більшовицької армії

Львів’ян запрошують на допрем’єрний показ українського історичного екшн-фільму “Крути 1918”

У четвер, 31 січня, в “Кінопалаці” (вул. Театральна, 22) відбудеться допрем’єрний показ українського історичного екшн-фільму “Крути 1918” за участі знімальної групи. До Львова приїдуть автор сценарію та однойменної книжки “Крути 1918” Костянтин Коновалов, актори Євген Ламах, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, продюсер кінострічки та інші учасники проекту.
Фільм показуватимуть одночасно в двох залах – на 226 та 88 місць. Окрім самої демонстрації кінострічки, в програмі події запланована зустріч із акторами та автором сценарію фільму, прес-конференція і відповіді на запитання. У фойє кінотеатру ви матимете можливість придбати книгу Костянтина Коновалова “Крути 1918”. Окрім цього, декілька книжок розіграють серед гостей заходу.
Сюжет фільму “Крути 1918” розгортається на тлі доленосних історичних подій в Україні. Кінострічку зняв український режисер Олексій Шапарєв за сценарієм Костянтина Коновалова. Проект приурочили до 100-ліття утворення УНР та до 100-ліття бою під Крутами. Фільм став одним із переможців пітчингу Держкіно й отримав фінансування з держбюджету у розмірі 26 млн грн. Основні зйомки проходили пізньої осені 2017 року в Києві. Станцію Крути, де відбувся бій, не знімали – замість неї збудували відповідні декорації на Черкащині. 
Січень 1918 року. До Києва стрімко наближаються більшовицькі загони, що прагнуть встановити на українських землях радянську владу. На захист батьківщини стають усі боєздатні військові УНР. Залізничну станцію Крути, через яку в напрямку столиці мають пройти більшовики, захищатимуть 400 юнаків – студенти й курсанти. Серед захисників – Андрій та Олекса Савицькі, сини генерала…
Квитки на допрем’єрний показ фільму у Львові з’являться в продажу 28-29 січня. Їх можна буде придбати за посиланням: kinopalace.lviv.ua/films/kruti-1918.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7886 / 4.34MB / SQL:{query_count}