Грандіозний експеримент вдався!

У Львові хор “Дударик” і гурт “Курбаси” вперше виступили разом із різдвяною програмою. “Курбаси” запрошують 5 лютого у філармонію на два сольні концерти

фото: Андрій Кубяк (4)
Справжні скарби Львова – музичні таланти! А якщо це ще й співпраця славної хорової капели “Дударик” та неймовірного гурту “Курбаси”, то й поготів! Львів’яни і гості міста наколядувалися та нащедрувалися разом із ними у Львівській національній філармонії у вихідні під час фантастично гарної нової різдвяної програми. Це вперше обидва творчі колективи мають на сцені таку співпрацю. Дуже сильне і професійне поєднання та направду чудова співпраця – грандіозний експеримент вдався на славу! Дякуємо “Дударику” і “Курбасам” за позитивні емоції у час свят і два аншлаги поспіль!
Як і обіцяв автор та постановник різдвяної програми Дмитро Кацал, у Львівській філармонії прозвучала несподівана суміш колядок і щедрівок, автентики і сучасного ф’южн-звучання в неокласичній оправі. Слухач почув незнані давні колядки та їхнє нове прочитання, суперенергетичні щедрівки, які стовідсотково створили справжню різдвяну феєрію.
“Магічне завершення свят! Два повні аншлаги. “Дударик” і “Курбаси” – ви неймовірні! Коли слухала, то так, ніби відчуття реальності втратилося. Обробки колядок чудові. Усе було неймовірно!” – ділиться враженнями львів’янка Наталя.
“Концерт надзвичайний! Дякуємо “Дударику” та “Курбасам” за магію Різдва, за свято, за ексклюзив! Прекрасний і грандіозний експеримент. Все було дуже органічно. А яке красиве і професійне виконання колядок та щедрівок. Сподіваюся, обидва творчі колективи ще раз виступатимуть, і не раз. Чекатиму з нетерпінням нових спільних концертів”, – каже львів’янка Тетяна.
“Певен, що спільна праця “Дударика” і “Курбасів” вдалася. Було супер! Зреалізували все, що планували. Є і напрацювання на наступну програму, якщо спільно з “Курбасами” у Різдві знову будемо разом на сцені. Думаю, таки будемо!” – наголошує Дмитро Кацал. – Із “Курбасами” дуже цікаво співпрацювати. Особисто я дуже люблю Театр імені Леся Курбаса – є його фанатом. Оце нове віяння – “Курбаси”, яке зародилося в цьому театрі, дуже гарне і сильне. Їхня творчість, відкритість є синхронною з нашим підходом до праці. Відтак наша співпраця була вкрай цікава. Думаю, глядач це оцінив”.
“Тішимося, що в часі різдвяних свят мали творчу співпрацю з “Дудариком”. Це наш перший досвід із хором. Звісно, було надзвичайно цікаво. У нас свій стиль, у них свій. Але їх поєднання вийшло якісне, щире, класне. Дякуємо Дмитрові Кацалу за пропозицію спільного виступу, вона надійшла торік у листопаді, і за хорошу співпрацю! Ми почули одне одного, і все вийшло органічно. Експеримент вдався сповна. Глядачеві сподобалося, ми задоволені. Гадаю, наше спільне “дитя” – різдвяний концерт у філармонії спільно з “Дудариком” – народилося благодатно. Звісно, що хотіли б іще працювати з “Дудариком”. Разом нам цікаво. Ми відкриті на пропозиції, та на все воля Божа”, – каже вокалістка “Курбасів” Наталія Рибка-Пархоменко.
До слова, “Курбаси” вже полюбилися слухачам за кордоном. Колектив виступав у Німеччині, Франції та США. Однак саме львівський глядач ще мало знає про нього...
Своєю чергою “Курбаси” запрошують містян і гостей Львова на два великі сольні концерти 5 лютого під назвою “Розколяда “Дай Боже”. Це різдвяна програма, що об’єднує колядки та щедрівки з цілої України. Кожна композиція – маленьке театральне дійство, маленьке життя з його радощами і печалями. Через гуцульські давні тексти розкриваються біблійні історії про створення світу, перших людей і Страшний суд. Цілісності дійству додає мультимедіа художника Володимира Стецьковича та спеціально створені нові костюми від відомого театрального художника Олександра Білозуба у співпраці з майстринею витинанок Дарією Альошкіною та творцем гуцульської ікони на склі Остапом Лозинським.

фото: Євген Кравс
“Розколяда “Дай Боже” – наш талісман на добрий початок року! Подяка Богові і Всесвіту. Прохання, щоб цей рік був родючим і благословенним!” – акцентують “курбасівці”. Програма створена професійною командою акторів, співаків та музикантів: Наталія Рибка-Пархоменко – вокал, Мирослава Рачинська – вокал, Марія Копитчак – вокал, Микола Береза – вокал, гуцульські приповідки, Олег Онещак – вокал, гуцульські приповідки, Всеволод Садовий – цимбали, бубни, сопілки, Артем Каменков – контрабас, Маркіян Турканик – скрипка,  Юрій Турканик – віолончель.
Квитки можна придбати в касах філармонії або за он-лайн посиланням:
.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3049 / 4MB / SQL:{query_count}