Музика, яка дарує свято

Львівська національна філармонія запрошує львів’ян і гостей міста зануритись у незабутню атмосферу із квартетом тенорів Leonvoci, гуртом ShockolaD і Даною Винницькою та скрипалем-віртуозом Олександром Божиком

Перші святкові дні нового року овіяні особливою атмосферою: такі ж неспішні та розслаблені, немов спонукають зануритися у світ мистецтва. Тож ми разом із Львівською національною філармонією пропонуємо не змарнувати нагоди і зустріти їх разом з кращими музичними колективами та насолодитися особливими святковими програмами!
Уже 10 січня о 19.00 у Львові зі сольним концертом “Вдома на Різдво” вперше виступить квартет тенорів Leonvoci. Репертуар гурту складається з пісень, арій із опер та популярної музики, які вокалісти виконують різними мовами: іспанською, італійською, польською, французькою, німецькою, англійською та українською. У складі Leonvoci – професійні співаки Назар Тацишин, Ігор Радванський, Роман Чава, Андрій Стецький, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, а також мають міжнародний сценічний досвід у різних театрах світу. Вони використовують унікальне поєднання найвідоміших оперних арій і найсучасніших популярних пісень. Окрім виконання зразків світової музики, колектив популяризує українську пісню за межами своєї країни.
“Співаки наділені природною красою звучання голосу. Leonvoci – надзвичайно цікавий та енергійний вокальний квартет, що не залишить байдужою будь-яку аудиторію. Кожен із учасників колективу є своєрідною і харизматичною особистістю. Їхній вокальний стиль був визнаний у міжнародній пресі як надзвичайно барвистий та експресивний. А сценічний образ залишає незабутні враження як з огляду майстерності віртуозів, так і з огляду вільного спілкування з публікою”, – кажуть організатори концерту.
Leonvoci – український гурт, який заснував 2015 року Назар Тацишин. З італійської та іспанської Leon Voci перекладається як “Голоси левів” або “Голоси Львова”.
Ідеєю і головною місією гурту є популяризація української пісні. Leonvoci виступав із концертами у супроводі симфонічного оркестру на теренах Європи, зокрема, гастролював у Польщі, Угорщині, Німеччині. Гурт успішно виступив на польському телевізійному проекті Mam Talent. У 2018 році колектив отримав Першу премію на міжнародному конкурсі співаків ім. Яна Кепури.
Квитки на їхній концерт у Львові можна придбати онлайн на cshow.biz або в касі філармонії.
16 січня проект ShockolaD запрошує всіх поціновувачів вишуканого українського етноджазу на “Щедрий вечір з добрим джазом” – колядки в джазових аранжуваннях. Гурт виступатиме з відомою вокалісткою Даною Винницькою, з якою розпочинав свою діяльність. Вони знову зберуться разом, щоб заколядувати у Львові! Супроводжуватиме їхній виступ камерний оркестр PaRi Art Music, а спеціальною гостею вечора стане американська вокалістка Брія Блессінг.
ShockolaD – це творчий тандем відомих українських музикантів Ігоря Гнидина і Анастасії Літвінюк. Один із найуспішніших українських проектів у жанрі ворд мюзик. Музика ShockolaD зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен їхній альбом різний завдяки постійним експериментам над звуками, темами та інтонаціями, синтезом електроніки й акустики. ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними, і роблять це так природно, що кожен їхній концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD. Основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання.
Квитки на концерт ShockolaD можна придбати в касі філармонії чи замовити онлайн за посиланням. Вартість – від 120 до 290 грн.
А вже 20 і 21 січня о 16.00 і 18.30 приходьте послухати нову різдвяну програму капели “Дударик”, створену в співпраці із неймовірним гуртом “Курбаси”. Автор і постановник Дмитро Кацал обіцяє, що це буде несподівана суміш колядок і щедрівок, автентики і сучасного ф’южн-звучання в неокласичній оправі. Ви почуєте незнані давні колядки та їхнє новітнє прочитання, суперенергетичні щедрівки, які створять справжню настроєву феєрію. А на завершення вечора слухачам представлять окремі коляди зі золотої скарбниці Різдва.
Квитки на концерти "Дударика" можна купити в касі філармонії або онлайн на сайті gastroli.ua. Вартість – від 100 до 350 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8000 / 4.11MB / SQL:{query_count}