Захоплива подорож у Новорічне королівство

Святкова програма триватиме у Львівському цирку до 13 січня! Окрім відчайдушних номерів повітряних гімнастів та акробатів, на арені коні, тигри та кумедні мавпочки

фото: Олександр Дебопре
Хто із дітей не хотів би потрапити в казку. Навіть чимало нас, дорослих. Таку нагоду дарує Львівський державний цирк! До різдвяно-новорічних свят тут підготували цікаву програму і запрошують дітей та дорослих на бал у казковому Новорічному королівстві. Сам Король дає доручення своєму Головному Веселуну (клоун Ніколіно – Микола Біленький) вручити запрошення принцам і принцесам, герцогам і герцогиням на це дійство.
Але ж за традицією в Україні зимові свята і дива починаються з приходу Святого Миколая, тож він завітає і до Новорічного королівства, щоби привітати дітей та дорослих, побажати їм миру, добра і щастя у новому році.
З кожним номером королівські запрошення знаходять своїх адресатів. Це і повітряні гімнасти на полотнах Юлія та Максим Тимофєєви, і еквілібристи на моноциклі Лілія та Ігор Родьки, які дарують глядачам дуже ліричні номери.
Особливе захоплення викликають сміливі та відчайдушні виступи. Коли гімнаст на кор-де-волані Руслан Криволап то розгойдується під куполом цирку, то стрімко падає вниз, завмираєш від подиву та його майстерності. А от коли відчайдухи Тимур і Лариса Мумладзе розганяють “Колесо сміливості”, ба більше – примудряються бігати по ньому з мішком на голові чи у темряві, де тільки й бачиш люмінесцентні елементи їхніх костюмів, хочеться заплющити очі чи, як деякі малюки, дивитися скоса, щоб у разі чого миттю відвести погляд. Проте розумієш, що ніякого “разу” не станеться, бо це справжні професіонали!
Яке ж Новорічне королівство без чудес. Дива перетворень дарують глядачам артисти Владислав і Наталія Кіріловські.
А на що ж найбільше чекають діти в цирку – звичайно, на номери з тваринами. І не будуть розчаровані, адже в Новорічному королівстві є свої надійні та смугасті охоронці – тигри (дресирувальники Юлія та Микола Козирєви). Хижаки показують свої вміння і норов та водночас нагадують, що не сила і наказ, а ласка і поцілунок можуть навіть тигра зробити покірним. Левиця ж доводить, що навіть не в її звіриному королівстві гідність потрібно поважати. Тільки тоді вона може дозволити з нею побавитися.
Одним із улюблених номерів львівської дітвори став номер із мавпочками в імпровізованій кав’ярні. Артисти Олена Широкова і Власлав Хлинов привезли на цей раз оновлену версію номера, тож нудно не буде нікому, передусім “кельнерові”. Зацікавить дітвору і номер із собачкою.
І ще: у Новорічному королівстві обов’язково мають бути коні. На чому ж тоді добиратимуться на бал принци і принцеси, герцоги і герцогині? Вороні коні, як завжди, зачаровують красою та грацією. А артисти Венер Кульмашов і Руслан Яремчук показують свою вправність у верховій їзді та вмінні спілкуватися з цими мудрими тваринами.
Обов’язкові учасники кожної програми у Львівському цирку – артисти шоу-балету “Атлантік” (під керівництвом Тетяни Мазуркіної) творять атмосферу свята і справжнього казкового балу не лише своїми талантами і постановками, а й дивовижними костюмами, які з кожним виходом артистів на арену дивують глядачів.
“Як завжди, третя програма в сезоні – святкова. У нас склалася хороша традиція з профкомами великих організацій, які викуповують квитки для дітей своїх працівників. За роки ми вже переконалися, що чимало людей раз на рік приходять до цирку саме на новорічну святкову програму. Вони з дітьми чекають свята Миколая і найкращих програм від нашого цирку, – розповідає “Львівській Пошті” комерційний директор Львівського державного цирку Роман Здреник. – Непросто було з формуванням програми, виникали певні труднощі, але ми старалися подарувати дітям і дорослим свято, аби відбувся справжній новорічний бал! Тож маємо і тигрів, і мавпочок, і коней, і повітряних гімнастів, інші жанри, які, сподіваюся, не розчарували. Маємо навіть Короля. Це все символи гарного настрою і перспективного нового року. Складаючи графік вистав, ми намагалися врахувати побажання наших глядачів, які нам телефонували. Традиційно на різдвяні свята вистав не буде, проте до 13 січня зуміємо прийняти всіх охочих, які чекають свята. Ціни на квитки – від 60 до 300 гривень, тому, гадаю, кожен, хто любить наше циркове мистецтво, може дозволити  собі у святково-новорічний час таку радість. Творімо свято разом! Будемо вельми раді, якщо зуміємо позитивно налаштувати всіх на прийдешній рік! З Новим роком і Різдвом Христовим!”.

Графік вистав

29 грудня (субота) – 12.00, 16.00;   
30 грудня (неділя) – 12.00, 16.00;
1 cічня (вівторок) – 16.00;
2 cічня (середа) – 12.00;
5 cічня (субота) – 12.00 та 16.00;
11 cічня (п'ятниця) – 12.00;
12 cічня (субота) – 12.00 та 16.00;
13 cічня (неділя) – 12.00 та 16.00.
У графіку можливі зміни! Квитки можна придбати в касах цирку чи за допомоги онлайн-сервісу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6581 / 4.12MB / SQL:{query_count}