Різдво – час чудес!

У Видавництві Старого Лева вийшла збірка “19 різдвяних історій”

Видавництво Старого Лева презентувало збірку художньої прози “19 різдвяних історій”. Спеціально для цього проекту 19 сучасних українських письменників написали історії про те, яким різним буває Різдво, яким різним буває життя.
У розмові про значення Різдва, його вплив на долі людей та різдвяні дива візьмуть участь автори збірки: Мар’яна Савка, Ірина Савка, Галина Вдовиченко, Володимир Бєглов, Маркіян Прохасько, Катерина Міхаліцина, Любомир Серняк, Богдан Волошин і творча майстерня “Аґрафка” – Романа Романишин та Андрій Лесів. Гості в дружній атмосфері поділяться найяскравішими спогадами та емоціями, що асоціюються зі світлим періодом різдвяних свят.
Кожна історія сповнена надій, переживань та віри в добро. Адже Різдво є часом безцінних подарунків, фантасмагорії та химерних пригод, часом, який повертає нас у дитинство та відкриває нові сенси дорослішання. Це пора пошуку умиротворення та батьківського тепла, пора, коли переживаєш самотність особливо гостро. І саме в цей час повсякденність можуть наповнювати чудеса, а іскри любові запалюють життя з новою силою.
“19 різдвяних історій” – справді особлива збірка короткої прози. Вона тепла, змушує розмірковувати над важливим, спонукає згадати якісь особисті історії, моменти. І як це часто буває зі збірками, оповідання тут дуже різні: є веселі та феєрично смішні, а є медитативні, з нотками тихого суму. Одне слово, все як у житті”, – каже упорядниця збірки Ольга Ренн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.7707 / 4.06MB / SQL:{query_count}