До нас їдуть мультгерої

У Львові відбудеться прем’єра ліцензійної вистави «Смішарики»

Вже 30 грудня о 12.00 та 16.00 в Центрі Довженка, що на Сихові у Львові, відбудеться прем’єра ліцензійної вистави «Смішарики».
Країна Смішариків відокремлена від Великого Світу пустелею, морем, лісами і горами… Тут не живуть негативні персонажі, усі Смішарики дружні та привітні. Всі вони добре знайомі й дітям, і дорослим. Персонажі потрапляють у різні незвичайні обставини, іноді навіть у небезпечні ситуації, але при цьому несуть добро і світло.
Мультфільм, який перекладений 15 мовами, підкорив своєю чарівністю 60 країн і 50 мільйонів глядачів. Творці цього мегапопулярного анімаційного серіалу випустили нову виставу.
«Запрошуємо вас і ваших дітей на прем’єру ліцензійної вистави «Смішарики»! Це театрально-розважальна вистава здивує всіх, хто прийде, незвичайним сюжетом. Звичайно ж, вас чекає зустріч із героями мультсеріалу, а також деякі сюрпризи. Вистава зроблена сучасно і яскраво. Абсолютно нова вистава підкорить вас музичним шоу і кумедними мультяшними персонажами!» – запрошують організатори.
Квитки на обидві вистави можна придбати на kasa.in.ua та concert.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8299 / 4.34MB / SQL:{query_count}