Таке буває тільки у Львові

Філармонія запрошує гостей на «Сильвестрові рефлексії»

У п’ятницю, 21 грудня о 19.00 у Львівській національній філармонії відбудеться концерт-подарунок «Сильвестрові рефлексії». Цей проект з’явився 4 роки тому. Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» щоразу запрошує до участі в цих концертах найкращих музикантів. Цього разу, крім «Віртуозів Львова» під диригуванням Сергія Бурка, виступатимуть флейтистка Наталія Кожушко-Максимів і квартет бандуристок «Львів’янки».
Для публіки звучатиме дуже різна музика: твори європейських класиків, що писали свої шедеври на честь Різдва, світлі коляди в оркестрових аранжуваннях, а також прем’єра у виконанні Наталії Кожушко-Максимів.
«Сильвестрові рефлексії» могли народитися лише у Львові! Тільки в цьому фантастичному місті перетинаються різні культури, традиції, історії. Так і зі святами – Різдво ми святкуємо двічі: до Нового року, або Сильвестра, разом з християнами західного обряду і після – з християнами східного обряду. Проект має на меті об’єднати ці світлі події і відзначити народження Спасителя всім разом», – стверджують організатори і обіцяють слухачам сюрпризи й подарунки.
Квитки на концерт доступні за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0570 / 4.33MB / SQL:{query_count}