Які вони – “Пригоди S Миколая”?

Відбулася прем’єра створеної за підтримки Держкіно сімейної комедії

Днями у прокат вийшла чергова новинка вітчизняного кіно – сімейна комедія Семена Горова “Пригоди S Миколая”! Кінострічку демонструватимуть на 254 екранах у 146 кінотеатрах України.
Головним героєм фільму є другокласник Артем, родині якого доводиться залишити затишну квартиру в столиці і переїхати у засніжені Карпатські гори. Напередодні Дня Святого Миколая батьки лишають малого із сестрою-підлітком та їдуть у місто. На порозі старої хати з’являється сам Миколай! От тільки згодом виявляється, що це не чарівник, а перевдягнений злодій. Тож Артему з місцевими дітьми доведеться проявити неабияку мужність, щоб дати відсіч грабіжнику.
У рамках допрем’єрного показу новинки в столиці творча команда в складі акторів Марії Єфросиніної, Василя Вірастюка та Пшемислава Ципріанського, режисера Семена Горова та продюсера Марії Каель розповіла про знімальний процес, смішні моменти, роботу з дітьми та очікування від прокату фільму.
“Сьогодні тут уся моя сім’я – діти, чоловік, сестра, її діти, моя мама. Хвилювання зашкалювало, але коли я побачила всю палітру вражень, на яку здатні діти, то заспокоїлася – наш головний непідкупний глядач сприйняв і оцінив це кіно як головний новорічний фільм країни” – ділиться враженнями від першого показу Марія Єфросиніна.
Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко розповів про державний внесок у створення стрічки, зазначивши: “Держкіно підтримало цей проект, і ми дуже задоволені отриманим результатом. Це уперше в історії новітнього українського кіно спеціально до зимових свят у прокат виходить різдвяна комедія! Сподіваюся, цю стрічку побачить щонайбільше глядачів усіх вікових категорій, адже вона створена для сімейного перегляду”.
Варто нагадати, що сума державної підтримки фільму “Пригоди S Миколая”  становить 22 млн 614 тис. 766 грн при загальній вартості виробництва 37 млн 691 тис. 277 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9766 / 4.34MB / SQL:{query_count}