“Коляда робить нас кращими”

“Піккардійська терція” презентувала колоритне відео “Маланка” і вирушає у концертний тур

Вокальна формація “Піккардійська терція” презентувала колоритне ліричне відео на народну пісню “Маланка”. Ця пісня ввійшла до найновішого альбому акапельного колективу “Лети…”, реліз якого відбувся торік напередодні 25-річчя “Терції”. Переглянути відео на цю композицію можна за посиланням.
А вже з понеділка, 17 грудня, розпочнеться зимовий концертний тур вокальної формації. У рідному Львові шоу від “Піккардійської терції” відбудеться на другий день різдвяних свят – 8 січня. Цього дня у оперному театрі гурт дасть одразу два концерти – о 17.00 і 19.00. Перед тим “піккардійці” відвідають Луцьк (17 грудня), Рівне (19 грудня), Тернопіль (22 грудня), Хмельницький (23 грудня), Івано-Франківськ (24 грудня) і Чернівці (25 грудня). Після виступу у Львові їхню пісенну магію відчують у  Києві (19 січня), Сумах (24 січня) і Конотопі (25 січня). Варто зауважити, що тур “піккардійців” складатиметься з двох частин: до Нового року в містах Західної України “Терція” представить свою концертну програму “Найкраще”, а під час різдвяних свят – різдвяну програму.
“Зима – дуже гарний час. Час завершення і водночас час початку чогось нового, час нових мрій і нових кроків для їхнього втілення, час для надій, бажань і звершень, – каже художній керівник “Терції” Володимир Якимець. – А коляда – це те, що робить наш світ і всіх нас кращими! Це те, що здатне зарядити нас світлом і добром на рік наперед. Тож запрошуємо поспівати і поколядувати разом із нами!”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8742 / 4.34MB / SQL:{query_count}