Пригоди люблять сміливих

“Чорні вівці” пропонують відшукати скарби Тевтонського ордену

Поціновувачі мандрів і таємниць у грудні мають нагоду придбати третю частину пригодницького нон-фікшну для підлітків “Хроніки Архео” польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. “Секрет великого магістра” – це книга-квест, що занурює книголюбів у часи Середніх віків, сповнених небезпеки, загадок та випробувань. У супроводі сміливих та допитливих героїв читачам випаде нагода дізнатися історію відомого лицарського ордену, таємниці якого здивують і підлітків, і їхніх батьків. 
Презентована в дитячому арт-видавництві “Чорні вівці” книжка є продовженням серії захопливих пригод “Таємниця коштовності Нефертіті” та “Скарб атлантів”. Із польської її переклала Ірина Шевченко, ілюстрації зробив Яцек Пастернак.
Зі слів перекладачки, третя частина розповідає про більш відчайдушні та захопливі пригоди героїв, що випробовують дружбу. “Адже тут персонажі вперше будуть змушені розділитися, – додає Ірина Шевченко, – і їм доведеться зрозуміти, чого варта справжня дружба і наскільки легко помилитися в людях”.
Сучасному читачеві припаде до смаку й оформлення внутрішнього вигляду книжки, яке нагадує екран комп’ютера з безліччю гіперпосилань. Основний текст оточений інформативними додатками та ілюстраціями, аби краще зрозуміти розвиток сюжету і впритул наблизитися до загадкового скарбу Тевтонського ордену.

Аґнєшка Стельмашик (нар. 1976 р.) – польська письменниця, авторка дитячої та підліткової літератури. Перш ніж відкрила у собі письменницький талант, спробувала себе в різних сферах. Ще дівчинкою мріяла стати лікарем або біологом, згодом серйозно замислилася над кар’єрою археолога і художниці. У підсумку здобула фах учителя польської мови (щоправда, ніколи не вчителювала). І лише як письменниця повністю реалізувала себе. Аґнєшка Стельмашик стверджує, що найбільше в цій професії її приваблює те, що вона може приміряти роль будь-якого персонажа і на якусь мить відчути себе іншим героєм. 2010 рік став для авторки проривом: з’явився перший том “Хронік Архео” – книжки, яка стала бестселером.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7369 / 4.35MB / SQL:{query_count}