Що ви знаєте про Баха?

Львів’янам представлять концерт-лекцію про одного з найвідоміших композиторів-класиків

Напередодні свята Миколая, 18 грудня, о 19.00 львів’ян і гостей міста запрошують до Львівської національної філармонії на концерт-лекцію “Йоганн-Себастьян Бах”, який відбудеться в рамках унікального музичного проекту “Звуки Львова”.
Для нас у ХХІ столітті Йоганн-Себастьян Бах є синонімом музики найвищої якості. Його органна творчість – вершина музики епохи Бароко. Щоб у цьому ще раз переконатися, поціновувачів класичної музики запрошують на концерт-лекцію до Львівської національної філармонії. Можливо, для когось, звучання бахівського органа взагалі стане відкриттям.
Лектором-музикознав­цем цього вечора буде Богдан Котюк. Його розповідь музично ілюструватимуть Олена Мацелюх (орган), Меланія Макаревич (фортепіано), Маріанна Лаба (сопрано). А модеруватиме захід Герман Гошкадор.
У програмі концерту-лекції “Йоганн-Себастьян Бах” прозвучать Токата і фуга ре мінор, хорал фа мінор “Взиваю до Тебе, Господи”, хорал соль мажор (для фортепіано і органа), арія “Моє вірне серце радіє” з кантати BWV 68 (для органа і вокалу), Концерт для органа соль мажор (третя частина) і твір-сюрприз.
Наприкінці вечора на гостей події чекає приємний сюрприз – розіграш книжок. Тож не пропустіть унікальну подію – приходьте у Львівську національну філармонію! Вхід безкоштовний!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8014 / 4.33MB / SQL:{query_count}