Як це – “Франко: наживо”?

Дім Франка за підтримки Українського культурного фонду презентує новий проект

З 24 по 27 листопада у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, знаному як Дім Франка (вул. І. Франка, 150-152) представлять новий незвичний проект “Франко: наживо”.
“Франко: наживо” – це перш за все оновлена експозиція меморіального музею. Завдяки проекту працівники музею створили інтерактивний музейний простір із залученням мультимедійних технологій. Окрім цього, відтепер Дім Франка запроваджує театралізовані екскурсії, дитячі програми та майстер-класи. Завдяки інноваціям інтерактивний музейний простір створює ефект присутності “живого” класика. У будинку-музеї чинну експозицію доповнили акустичними ефектами. Це створює ілюзію присутності мешканців – ефект “живого будинку”. Також завдяки проекту вдалось оновити інформаційний супровід меморіальної експозиції. Відтепер за допомогою настінних тач-скрінів гості музею зможуть дізнатись ще більше цікавинок про колишніх мешканців цього дому – Івана Франка і його сім’ю. Нові театралізовані екскурсії “Візит до Франків” та “Франчата про тата” допоможуть наблизити історичну постать до сучасної людини, зазирнути в побут та повсякденне життя генія. Дитяча програму також доповнить костюмована екскурсія-гра “Казкосвіт Івана Франка”, в якій юні гості музею перевтілюються у казкових персонажів. Продовжити мандри у світ казок Івана Франка діти зможуть під час майстер-класу із малювання “Дім, де звірі говорили”.
Вхід на усі події, які відбуватимуться з 24 по 27 листопада у Домі Франка в рамках програми презентації проекту вільний (за умови попередньої реєстрації за телефонами: (096) 158-46-06; (032) 276-44-16).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.6948 / 4.06MB / SQL:{query_count}