Олег Скрипка запрошує

У Культурно-мистецькому центрі імені Олександра Довженка відбудеться авторський вечір фронтмена “ВВ”

У неділю, 25 листопада, о 19.00 в Центрі Довженка виступить Олег Скрипка. Фронтмен легендарного гурту “Воплі Відоплясова” проведе свій авторський вечір для львів’ян і гостей міста.
“Зустрічі артиста зі слухачами є надзвичайно популярні в Європі! Такі заходи я й сам розпочинав ще за часів мешкання в Парижі. Мені вкрай цікаво спілкуватися зі слухачем, творити по-домашньому затишну, комфортну атмосферу, яка буває тільки у колі друзів!” – стверджує співак.
Зі слів виконавця, цього разу він прагне дещо відійти від стандартної форми проведення концерту і запевняє: “Такого дійства ви давно не бачили!”. На вас чекають діалог, перформанс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всіма піснями під акомпанемент самого ж Олега Скрипки на баяні та гітарі. Цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних “Воплів Відоплясова”, так і тим, що хочуть ближче познайомитися з невгамовним керманичем “ВВ”.
“Запитання від гостей вечора мені передаватимуть через записки або напряму із залу – як їм буде зручно. І найголовніше жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне максимальне включення аудиторії, – запевняє він. – Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі з вами! Щиро ваш Олег Скрипка”.
Тож не змарнуйте нагоди поспілкуватися з Олегом Скрипкою, відвідайте його авторський вечір! Квитки на нього можна придбати в центральних касах міста, касі Центру Довженка та онлайн за посиланнями: kasa.in.ua/oleg-skripka.-avtorskij-vecir або lviv.kontramarka.ua/ru/event/oleg-skripka-avtorskij-vecir-50188-69672.html/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6522 / 4.07MB / SQL:{query_count}