Проведіть неділю в Бібліотеці!

Львівська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на презентацію двох романів – “Капітан Смуток” Сергія Мартинюка і “Бурштин” Василя Тибеля

У неділю, 25 листопада, в читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука, відомої як Бібліотека на Ринку (пл. Ринок, 9), відбудуться презентації одразу двох романів.
О 14.00 свою дебютну книгу “Капітан Смуток” тут представить соліст гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк. Львів стане наступним містом, яке побачить роман автора та зможе розпитати про нього самого автора. Різні світи, долі й усвідомлення, ніби нитки міфічних мойр, сплітаються в єдину історію з ліричною назвою “Капітан Смуток”. У ній є все: нічні трамвайні трипи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя і душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов і ненависть, минуле і майбутнє, слово і мовчання, бунт і смиренність. Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, яка й сама – наче заново прожите життя.
Як каже автор книги Сергій Мартинюк, “Капітан Смуток” – це історія, яка неодмінно повинна увірватися в читацькі плани українців цієї осені.
А вже о 18.00 гостей чекають на презентації роману Василя Тибеля “Бурштин”. Це історія про життя копачів бурштину на Поліссі, захопливий динамічний бойовик, сюжет якого розгортається на тлі прадавньої демонології, сучасних політичних оборудок та інших наслідків на зразок сумнозвісної “золотої лихоманки” на Клондайку. Місцеве населення давно вже проміняло звичне життя на полювання за скарбами. Всі змалечку стають “старателями”, незаконно добувають бурштин, ігноруючи будь-яку владу. Ситуація нагадує “донецьку” проблему з облогами, перекриттям доріг, війни з поліцією як реакцією на конфіскацію “виробничого” майна і, нарешті, створення справжніх повстанських гуртів зі скривдженого населення. З часом сюжет роману набуває драматичного напруження, коли в поєдинку сходяться державні та місцеві сили, які стоять за свою “поліську” правду, і тоді вже історія стає схожою на зовсім недавні події.
Чому в Україні триває “бурштинова лихоманка”? Які надприродні сили задіяні в цьому кривавому бізнесі? Що, крім наживи, підштовхує людей до нелегального видобутку “сонячного каменю”? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші? У книзі “Бурштин” Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку. Якого  саме – дізнаєтесь під час презентації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8320 / 4.09MB / SQL:{query_count}