Від “Манру” до музики “Фабрики мрій”

Львівська національна філармонія запрошує на події VII Міжнародного фестивалю “Відкриваємо Падеревського”

Вчора у Львові розпочався VII Міжнародний фестиваль “Відкриваємо Падеревського”. Це свято музики триватиме у Львівській національній філармонії до 26 листопада. Організатор дійства – Польсько-українська фундація імені Ігнація-Яна Падеревського, яка з року в рік провадить колосальну роботу, результатом якої стала світова слава фестивалю. Коло шанувальників цієї визначної культурної події розширюється. Мистецькі події вже організовують не лише в Україні і Польщі, а й у інших країнах Європи та в США. Як відомі музиканти, метри, так і молоді перспективні таланти мають за честь брати участь у цьому грандіозному проекті.
“Наш фестиваль розвивається, коло його друзів розширюється, а мистецькі події відбуваються не лише в Україні чи в Польщі, а також у інших країнах Європи та в США. Серед гостей фестивалю побачимо нашого приятеля зі США, відомого піаніста, директора Польського музичного центру і Фестивалю Падеревського у Каліфорнії Марка Жебровського, – кажуть організатори фестивалю. – Нехай цей фестиваль залишить у пам’яті незабутні враження та емоції!”.
Цього року фестиваль “Відкриваємо Падеревського” має особливий настрій, оскільки збігається з відзначенням 100-річчя Незалежності Польщі та 100-річчя Української державності. Саме цим історичним датам присвячене виконання грандіозного польсько-українського оперного проекту “Повернення Манру” за єдиною оперою Яна Падеревського “Манру”.
Репертуар, який звучатиме в рамках проекту, задовольнить смаки найвибагливіших слухачів. Адже до програми фестивалю ввійшли твори Ігоря Стравинського, Бориса Лятошинського, Кароля Шимановського, Мирослава Скорика – митців, імена яких говорять самі за себе.
25 листопада фестиваль представить унікальний концерт “Зі Львова до Голлівуду”, на якому звучатимуть твори Генрика Варса та Броніслава Капера – львівських композиторів, що творили музику для так званої “Фабрики мрій”.
Даруватиме фантастичну атмосферу та колосальне звучання на фестивалі “Відкриваємо Падеревського” справді зірковий склад музикантів, серед яких піаніст, композитор Марек Жебровський (США), знаменитий композитор Кшесимир Дембський (Польща), віолончеліст і диригент Анжей Бауер (Польща), артистичний директор цього фестивалю піаністка Маріанна Гумецька (Україна) та багато інших.
Фестиваль “Відкриваємо Падеревського” – знакова подія в музичному просторі не лише Львова, України чи Польщі. Це дійство світового масштабу, яке залишить у пам’яті незабутні враження та емоції!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9922 / 4.35MB / SQL:{query_count}