В очікуванні “Пригод S Миколая”

Із 13 грудня виходить у прокат нова українська сімейна різдвяна комедія

Трішки магії до зимових свят українцям подарує вітчизняний різдвяний фільм “Пригоди S Миколая”. На великих екранах кінострічка дебютує з 13 грудня. 
Події розгортаються в Українських Карпатах. Другокласникові Артему напередодні Дня Святого Миколая несподівано являється сам Чудотворець. Але насправді це не він, а... переодягнений злодій. Хлопчику разом із сестрою-підлітком та місцевою дітворою доведеться проявити справжню сміливість, згуртованість і винахідливість, аби перемогти зловмисника і врятувати справжнього Супер-Миколая.
Цікаво, що в “Пригодах S Миколая” Маша Єфросиніна спробувала себе в ролі модного блогера та мами головного героя. Натомість Василь Вірастюк зіграв головного антагоніста – бандита Кабана. Юні актори Максим Лучак та Івана Бородай виконали ролі брата і сестри – Артема та Полі. Польський актор Пшемислав Ципріанський – роль програміста та батька малого Артема. А от роль Святого Миколая зіграв Григорій Боковенко.
Режисером фільму став Семен Горов, відомий глядачам завдяки таким роботам, як “Вечори на хуторі біля Диканьки”, “Божевільний день, або Одруження Фігаро”, “Сорочинський ярмарок” та іншим. 
“Навіть коли я сидів у режисерському кріслі на знімальному майданчику та просувався у роботі за сценарієм, і тоді відчував дух казки. Часом він вносив свої корективи, але між нами не було конкуренції – була лише магія справжнього кіно”, – ділиться враженнями режисер.
Проект цього фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.
“Ми підтримуємо різні жанри кіно: зараз створюються кілька різдвяних фільмів для української сімейної аудиторії. Сподіваюся, що після виходу “Пригод S Миколая” його перегляд стане новою українською різдвяною традицією”, – каже голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Над створенням цієї кінокартини працювала компанія Big Hand Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютор на території України – “Кінокомпанія ММД”.
А поки ми чекаємо прем’єри фільму, творці “Пригод S Миколая” представили офіційний постер роботи з усіма головними героями: на атмосферному зображенні персонажі казкової стрічки мчать Карпатами на чарівних санчатах разом із S Миколаєм.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8355 / 4.35MB / SQL:{query_count}