“Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи”

Перший театр покаже виставу за мотивами роману лауреатки Нобелівської премії Ельфріде Єлінек

Сьогодні, 17 листопада, о 18.00 в Першому театрі представлять виставу “Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи” – постановку головного режисера Рози Саркісян.
Події розгортаються у повоєнній Австрії кінця 50-их років. Головні герої вистави – четверо підлітків із різних соціальних верств, які, намагаючись протиставити власний досвід батьківському, прагнуть пізнати цей світ, віднайти своє місце та нарешті усвідомити сутність насилля. Тому що насилля, на їхню думку, це єдиний спосіб боротьби із жорстоким світом.
Тому, щоб це не була історія з Відня 50-их років, а наша, теперішніх часів,  сцена Першого театру перетвориться на Відень кінця 50-их лише умовно і лише моментами. Насправді ж історію грають, як це завжди буває в театрі, тут і зараз – на цій конкретній сцені, у Львові, сьогодні.
Авторів і авторок цікавлять відповіді на запитання: чи тільки насиллям можна відповідати на насилля? Чому діти, бажаючи не повторити досвід батьків, повторюють його? Чи є вихід для нас із цього повторюваного кола насилля? Що буде із нашим суспільством після війни? Над цим і намагалися фантазувати в Першому театрі. Вистава “Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи” – про повоєнне суспільство, інфіковане агресією, і про нас нинішніх.
Авторський сценарій “Прекрасних, прекрасних, прекрасних часів” значною мірою створили на основі акторських імпровізацій. У постановці задіяні: режисер Роза Саркісян, драматург Йоана Віховська, хореограф Нінель Збєря, художниця Діана Ходячих, асистентка режисера Наталія Алексеєнко, асистентка драматурга Катерина Сегет, а також Світлана Коренькова і Богдан Сидор (світло), Юрій Ванджала і Людмила Пернепесова (звук), актори й акторки – Наталія Алексеєнко, Олена Баша, Віталій Гордієнко, Ігор Гулюк, Ірина Занік, Валерій Коломієць, Любов Кузь, Михайло Понзель.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8671 / 4.34MB / SQL:{query_count}