Осінній салон запрошує

У львівському палаці мистецтв впродовж місяця триватиме виставка, яка охопила усі три поверхи будівлі

У Львівському палаці мистецтв триває Міжнародна мистецька виставка “Осінній салон “Високий Замок – 2018”. На її відкриття прийшло понад 500 шанувальників мистецтва, які оглядали різні сучасні роботи. Це вже ХХІІ “Осінній салон”!
На першому поверсі розмістилася виставка творчих робіт юних художників із мистецьких шкіл області. На другому – Виставка українського плакату, виставка-вшанування художника Григорія Смольського та виставка графіки у новій міні-галереї “Art Space/Арт Простір”. На третьому поверсі – конкурсні роботи “Осіннього салону “Високий замок – 2018”.
Як розповіла член оргкомітету конкурсу, заступниця директора Львівського палацу мистецтв Ольга Луковська, цього року на конкурс надіслали близько півтисячі робіт із України, Німеччини, Нідерландів, Польщі та Грузії. До експозиції потрапили триста живописних та керамічних праць, які можна буде оглянути впродовж місяця. А на завершення виставки журі обере десять найкращих доробків.
В окремому залі, завдяки співпраці Палацу мистецтв із родиною художника, представлені роботи з домашньої колекції художника Григорія Смольського. У грудні виповнюється 125 років від його народження. Тут можна оглянути його довоєнні твори і з 1980-их років минулого століття. Адже митець малював до останнього.
“Тато, напевно, був би радий цій виставці! І не тільки батько, а й уся сім’я. В нас велика родина. Серед нас є художники: Юрій Смольський, Лесик Смольський. То батькові внуки”, – розповів син художника Андрій Смольський.
Особлива подія в рамках “Осіннього салону” – відкриття в Палаці мистецтв міні-галереї Art Space. Робота простору розпочалася з виставки графіки студентів Академії друкарства. Це поточні роботи і першокурсників, і магістрів новоствореної кафедри книжкової та станкової графіки.
“Ми вже маємо чотири виставки наших студентів. Дві з них відбулися в Польщі, дві – в Україні. А тут, у новій галереї, представлені роботи з фондів нашої Академії друкарства”, – пояснила викладачка вишу Олена Жеребецька.
Виставка українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України присвячена 145-ій річниці їхньої альма-матер і 25-річчю статусу університет. На ній представлений творчий доробок студентів – понад 40 плакатів переважно екологічної тематики.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8223 / 4.35MB / SQL:{query_count}