Продовжуючи традиції Прими

Львівська опера запрошує на XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва ім. С. Крушельницької

Із 13 по 18 листопада у Львівському національному оперному театрі три­ватиме XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва ім. С. Кру­шельницької. У рамках про­екту в нашому місті презентують світову класику відомі зарубіжні та українські диригенти і виконавці.
Фестиваль ім. С. Крушельницької збирає друзів ось уже три десятиліття поспіль і є одним із найдавніших оперних фестивалів в Україні. На цьогорічному святі вперше покажуть свої вистави Національна опера України, Одеська національна опера, Вроцлавська опера. Крім цього, в рамках проекту до Львова завітають учасники із Австрії, Молдови та Румунії. А зі сцени Львівської опери лунатимуть твори не лише українських композиторів, але й сучасних авторів із Болгарії та Японії.
Родзинкою фестивалю стануть мистецькі проекти, які відбудуться у Дзеркальній залі театру. Вони охоплять найширший діапазон як тематично, так і за формою – від камерної опери до інтелектуальних платформ та майстер-класів.
Під час проведення фестивалю у фойє театру діятиме ексклюзивна виставка OPERA ART, яка представить широкому загалу історію постановок Львівської опери, а саме театральні костюми, макети й елементи декорацій, створені відомими художниками-сценографами Євгеном Лисиком, Тадеєм та Михайлом Риндзаками і художницею костюмів Оксаною Зінченко.
XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва ім. С. Крушельницької відбуватиметься за підтримки Міністерства культури України, Українського культурного фонду та Львівської облдержадміністрації в рамках проекту “Український прорив” Василя Вовкуна, з якою генеральний директор-художній керівник Львівської опери переміг у конкурсі на цю посаду.
Квитки на заходи фестивалю можна придбати за посиланням.

Програма XVII Міжнародного фестивалю оперного мистецтва ім. С. Крушельницької

13 листопада
17.00 (фойє театру) – Відкриття виставки OPERA ART (вхід вільний).
В експозиції можна буде побачити театральні костюми, макети та елементи декорацій із постановок Львівської національної опери як минулого, так і сучасності, зокрема макети і костюми з балету “Медея” Р. Габічвадзе (1982 р.), із хронологічно ближчих до нас часів – твори народних художників України Тадея і Михайла Риндзаків та заслуженої художниці України Оксани Зінченко.
18.00 (глядацька зала) – Опера “Мадам Баттерфляй” Джакомо Пуччіні у виконанні Львівської національної опери. Урочисте відкриття фестивалю.

14 листопада
15.00 (Дзеркальна зала)  – “Саломеа” – містична драма за поетичним сценарієм Наталії Давидовської.
18.00 (глядацька зала) – Опера “Набукко” Джузеппе Верді у виконанні Одеської національної опери.

15 листопада
15.00  (Дзеркальна зала) – Моноопера від ансамблю Senza Sforzando.
18.00 (глядацька зала) – Опера “Набукко” Джузеппе Верді у виконанні Одеської національної опери.

16 листопада
18.00 (глядацька зала) –  Опера “Дон Карлос” Джузеппе Верді у виконанні Національної опери України.

17 листопада
15.00 (Дзеркальна зала) –  Прем’єра комічної опери “Служниця-пані” Джованні-Баттіста Перголезі у виконанні солістів та камерного оркестру Львівської національної опери.
16.00 (Музично-меморіальний музей С. Крушельницької, вул. С. Крушельницької, 23) – Презентація книги “Оперний світ Соломії Крушельницької” та екскурсія музеєм для учасників фестивалю (вхід вільний).
19.00 (глядацька зала) –  Опера “Краків’яни і ґуралі” Яна Стефані у виконанні Вроцлавської опери.

18 листопада
15.00 (Дзеркальна зала) – Національний ансамбль солістів “Київська камерата”. В програмі твори Є. Станковича, З. Алмаші, Ю. Шевченка.
18.00 (глядацька зала) – Урочисте закриття ХVІІ Міжнародного фестивалю оперного мистецтва ім. С. Крушельницької. Опера-гала за участі світових та українських зірок оперної сцени: Мельбу Рамоса (Австрія),Зоряни Кушплер (Австрія), Стефана Попа (Румунія – Італія), Віталія Білого (Україна – США), Тетяни Бусуйок (Молдова), Сергія Магери та інших під орудою народного артиста України Михайла Дутчака та запрошеного диригента Віденської державної опери, Римської опери, Баварської державної опери, опери Сан-Франциско, Цюріхської опери Андрія Юркевича.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9024 / 4.37MB / SQL:{query_count}