Meridian Czernowitz вирушив до Австрії

На Віденському книжковому ярмарку письменники дискутуватимуть про творчість Пауля Целана

До 12 листопада команда й автори Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz представлятимуть третю частину проекту “Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці – Париж – Вічність 2018”, який Meridian Czernowitz реалізує спільно з Літературним целанівським центром.
Сергій Жадан, Ігор Померанцев, Андрій Любка, Святослав Померанцев та Євгенія Лопата виступлять із презентацією проекту й дискусією про життя і творчість Пауля Целана на Віденському книжковому ярмарку. На ярмарку щоденно діє стенд Meridian Czernowitz, де всі охочі можуть отримати інформацію про корпорацію, місто Чернівці, поетичний фестиваль Meridian Czernowitz, ознайомитися з книжками, а також поспілкуватися з прес-секретарем корпорації Лілією Шутяк та кураторкою Літературного целанівського центру Іриною Манжос.
У вересні – жовтні подібні літературно-дискусійні заходи про життя і творчість Пауля Целана вже пройшли в містах України та Німеччини. Наступний відбудеться 16 листопада у Парижі.
Вхід на всі заходи вільний! Проект триває за підтримки Українського культурного фонду та програми Culture Bridges, яку фінансує Європейський Союз та здійснює Британська рада в Україні.
Український культурний фонд – це державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного закону України з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовує та координує Міністерство культури України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6056 / 4.35MB / SQL:{query_count}