Бандура відвойовує місце в сучасній музиці

З 7 по 11 листопада у нашому місті триватиме ІІ Lviv Bandur Fest. Чим дивуватиме цього року міжнародний фестиваль сучасної бандури

фото: KoloYolo
З 7 по 11 листопада Львів прийматиме ІІ Міжнародний фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest. Це музичний, освітній і просвітницький захід. Він об’єднує музикантів, які грають на бандурі у різних стилях (етно, рок, класика, джаз, експериментальна музика, естрадна музика), творить платформу для обміну досвідом і освіти молодих музикантів. Цей проект спрямований на розвиток бренду сучасної бандури в Україні. Як це зробити? Підтримувати молодих митців, вести культурний діалог між регіонами, розвивати освітні ініціативи та сприяти залученню сучасних цифрових технологій у цю галузь культури. Саме це й роблять організатори Lviv Bandur Fest.
“Цим фестивалем я хотіла сколихнути українську публіку і змістити образ бандури в свідомості людей. Хоча слухачі вже почали підозрювати про те, що бандура це цілком сучасний, а не традиційний інструмент. Проте коли спитаєте навіть музикантів, які не бандуристи – вони про бандуру будуть мати досить стереотипне уявлення. Я вже не кажу про людей, які далекі від музики, – каже музикантка, бандуристка, менеджерка культури та арт-директорка Lviv Bandur Fest Анастасія Войтюк. – В Україні є повага до образу бандури, але не до самого інструменту. Бо повага – це обізнаність, цікавість, активність. А у нас бандуру люблять пасивно – кажуть, що люблять, але ходять на інші концерти”.
Для гостей ІІ Lviv Bandur Fest підготували насичену, у якій поруч із традиційними майстер-класами із гри на бандурі, презентаціями авторських нотних збірок та концертами виконавців на сучасних та старосвітських бандурах та кобзах, відбудуться бандурно-барабанне шоу та вечірка Bandura MIX. Детальніше про ці та інші події проекту “Львівська Пошта” розповість уже в найближчих числах газети.
Вхід на всі події в рамках Lviv Bandur Fest – безкоштовний! Проте обов’язковою умовою для гостей є онлайн-реєстрація на кожну подію, яку ви хочете відвідати. Зареєструватись на захоли можна за посиланням.Ця реєстрація є індивідуальною, з приводу групової реєстрації (більше 10 осіб) звертайтесь до організаторів фестивалю на електронну пошту за адресою lvivbandurfest@gmail.com.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1444 / 4.35MB / SQL:{query_count}