Живіть без обмежень!

Цієї неділі до Львова вперше приїде Нік Вуйчич

У неділю, 28 жовтня, о 18.00 у Львові на стадіоні “Арена Львів” відбудеться грандіозна подія –виступ всесвітньо відомого мотиваційного спікера, автора бестселлерів Ніка Вуйчича з програмою “Життя без обмежень”!
Нік Вуйчич народився без рук і ніг, але зміг не просто реалізувати себе, а й надихнути своїм прикладом тисячі людей. Нік не тільки живе повноцінним і насиченим життям, а й допомагає іншим знайти мотивацію, силу та віру.
Це буде вже шостий візит Вуйчича в Україну. Під час останнього Нік зібрав на Хрещатику понад 200 000 людей. Це було дуже видовищно. Цього разу він виступить із натхненною промовою у трьох містах-мільйонниках: Львові, Одесі, Києві та підтримає ініціативу українців щодо безпечної школи.
У своєму виступі на “Арені Львів” Нік Вуйчич поділиться таємницями свого успіху та розповість, як він став щасливим батьком чотирьох дітей, гарним чоловіком та відомим на весь світ спікером. Ніка запрошують до різних країн, його виступами надихаються президенти, політики, діти, вчителі – всі без винятку захоплюються його силою духу та жагою до життя. Він розповість, що утримувало його від відчаю у важкий період і пояснить, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, не дивлячись на будь-які обмеження і перешкоди.
Організатори запрошують усіх охочих стати частиною цієї масштабної події! Квитки на них вартістю 150 грн можна придбати за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9251 / 4.34MB / SQL:{query_count}