Згадаймо короля каверів

Lviv Jazz Orchestra та фіналіст Голосу Країни Аніс готують добірку музичних шедеврів легендарного Джо Кокера

У понеділок, 29 жовтня, о 20.00  на сцені Національного українського академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької розпочнеться  спільний концерт успішного проекту Lviv Jazz Orchestra та фіналіста Голосу Країни, популярного співака Аніса, присвячений  королю каверів Джо Кокеру.
Музичний світ втратив співака, який помер у віці 70 років, 22 грудня 2014-го. Виконавець присвятив сцені 40 років, запам’ятався хітами You Can Leave Your Hat On, You Are So Beautiful і багатьма іншими. Джо Кокер записав понад 40 альбомів, останній із яких – Hard Knoks – презентував 2013 року на концерті в Києві. Співак здобув нагороду Grammу, орден Британської імперії та ввійшов до переліку “100 найвидатніших співаків у історії” за версією журналу Rolling Stone.
Аніс розповів, як він уперше почув Джо Кокера: “У 2001 році, коли Кокер виступав у Тунісі, мій тато взяв мене на його концерт. Я послухав і сказав: “Це те, що я хочу робити”. Мені сподобалося, що Джо Кокер збудував свою кар’єру на кавері. Я роблю щось схоже – вже вісім років у Львові працюю з гуртом Cover Jam”.
Трибют складає добірку музичних шедеврів легендарного співака. Вже не вперше унікальний оксамитовий баритон Аніса дозволить слухачу впізнати і по-новому відчути музику Кокера та насолодитись емоціями, які вона створює вже не один десяток років. Це данина поваги людині, що підняла поняття “кавер” на унікально новий рівень, заслужено зробивши чужі пісні своїми.
Варто нагадати, що минулого року на схожому виступі у Львівській опері гості вечора аплодували Lviv Jazz Orchestra та Анісу стоячи. Це фактично був кавер концерту Джо Кокера, який він давав у 2013 році у Кьольні.
Цього ж разу, на численні прохання поціновувачів творчості короля каверів музиканти підготували доповнену програма Encore (тобто “На біс”), яка стане компліментом найкращій у світі львівській публіці. Квитки на цей концерт, ціною від 160 до 440 грн, ви можете придбати онлайн за посиланням.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7060 / 4.35MB / SQL:{query_count}