Дякуємо авторам за довіру!

На бієнале Довіри нагородили переможців конкурсу плакатів

На відкритті бієнале Довіри, яке триває у нашому місті до 22 жовтня, нагородили переможців міжнародного конкурсу плакатів.
“Нас дуже приємно здивував запит на конкурс плакатів та відгук на нього. Ми отримали понад 500 робіт учасників із 30 країн світу – від Франції до Туреччини, Сербії, навіть Малайзії. Завдяки цьому переконуємось, що тема багатьох цікавить”, – розповів співкуратор мистецької програми Маркіян Іващишин.
Переможцями конкурсу визнали трьох авторів. Перше місце і грошову нагороду в  3 тис. євро журі присудило киянці Ірині Лисенко. Другу сходинку посіла Олександра Промська з Рівного, яка отримала 2 тис. Євро. А третю премію і 3 тис. євро  розділили Ольга Левчук та Сергій Клепик зi села Новосілки на Київщині. 
Враховуючи високий рівень більшості з поданих на конкурс робіт, а також задля мотивації учасників, члени журі вирішили заохотити ще трьох конкурсантів –  Олену Сметану з Вінниці, Олесю Бачинську з Києва та Войцеха Осуховського з Руди-Шльонської, що в Польщі – спеціальними відзнаками.
Окрім цього, три роботи отримали персональні відзнаки окремих членів журі. Яцек Ягельський виокремив від себе “Рівень довіри” Єлизавети Пиріжок з Дніп­ра, Богдан Шумилович – Trust is not subordination Дмитра Дзюби з Києва, Влодко Кауфман – “Сліпу довіру” Вікторії Папазової також зі столиці.
Для шістьох авторів, відзначених журі, організатори бієнале Довіри підготували особливий подарунок – запрошення на двох осіб до Львова на будь-який день Міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez з 7 до 9 грудня (включно з проживанням, харчуванням та квитками на концерт і джем-сейшн).
Крім того, у Центрі Шептицького вже відкрили виставку плакатів, де представлені 30 найкращих робіт конкурсу, та твори, які отримали приз глядацької Довіри за результатами онлайн-голосування у Facebook. Всі ці роботи також будуть експоновані у рамках туру конкурсу плакатів  на виставках у Києві, Харкові та Сумах, що відбудуться протягом жовтня-листопада 2018 року. В усіх цих містах також з’являться ситі- або метро-лайти із плакатами фіналістів.
Оргкомітет бієнале Довіри та журі конкурсу плакатів дякує усім учасникам за чудові роботи, серед яких абсолютна більшість мають високу художню та філософську цінність! “Ми цінуємо кожну ідею та дякуємо їх авторам за довіру!”, – пояснюють учасники журі.
Усі 459 плакатів, поданих на конкурс, були видрукувані на великому банері, що розміщений у LEM-station на час проведення бієнале Довіри. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0325 / 4.35MB / SQL:{query_count}