“Орфей” заспіває “Гімн Любові”

Вісім голосів, які підкорили усю Європу, підготували для львів’ян ексклюзивну концертну програму

У понеділок, 12 листопада у Національному українському академічному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької львів’ян і гостей міста чекають на виступах чоловічого вокального октету “Орфей”. Під час двох концертів – о 17.30 і 20.00 – ви почуєте ексклюзивну концертну програму, до якої увійшли шедеври української та світової музики в оригінальному аранжуванні.
Октет „Орфей”, заснований у 2000 році у нашому місті. Їх концертна діяльність розпочалась у Львові у 2001 році, в той же час колектив брав участь в святковому концерті, присвяченому приїзду до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ з Ватикану.
З того часу колектив багато гастролює країнами Європи з регулярними концертними турне (Франція, Італія, Великобританія, Швейцарія, Голландія), а також бере участь у багатьох міжнародних фестивалях та цікавих проектах.
Гурт складається з восьми професійних співаків та музикантів, кожен із яких має вищу музичну освіту та достатній попередній досвід співу в багатьох професійних та самодіяльних хорових колективах Львова та України. В їх репертуарі – українська та зарубіжна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, колядки, а також цікаві зразки світової музики. “Орфей” також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками групи. Колектив працює в різних виконавських стилях, проте головною сферою діяльності ансамблю залишається акапельний спів.
Тепер і ви маєте нагоду почути їх спів “наживо” 12 листопада в театрі ім. Марії Заньковецької. Квитки, вартістю від 150 гривень, можна придбати онлайн за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1763 / 4.34MB / SQL:{query_count}