Пограємо в... музей?!

У Львівській національній галереї ім. Бориса Возницького відбудеться квест-екскурсія для малечі та батьків

У суботу, 20 жовтня, о 12.00 у Львівській національній галереї мистецтв (вул. Стефаника, 3) стартує інтерактивна презентація книги Видавництва Старого лева “Гра в музей” Ірини Магдиш та Наталі Космолінської. Працівники галереї проведуть дітлахам захопливий квест по експозиції. А дорослі дізнаються, як спілкуватись з малечею про мистецтво та перетворити похід у музей на незабутній спогад. Вхід – вільний за умови попередньої реєстрації.
Наталія Космолінська та Ірина Магдиш точно знають, як захопливо та нестандартно розповісти про предмети мистецтва, що експонуються у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького. Адже саме вони створили чудову пізнавальну книгу “Гра в музей”, на сторінках якої читач знайде багато цікавого про картини й скульптури з Львівської галереї, чимало ідей для мандрівок унікальними місцями Львівщини, а також інформацію щодо музики, книжок, фільмів, які пов’язані з предметами мистецтва. Ця книжка – справжня знахідка для усіх, хто мислить яскраво.
Тож вже наступної суботи маленькі та дорослі поціновувачі мистецтва спробують створити свою гру в музей! У цьому допоможуть не лише авторки книги, а й прекрасні працівниці Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, які проведуть ігровий квест по експозиції. Чудова нагода весело та з користю провести час для усієї сім’ї. “Навіть якщо ваша дитина скаже, що їй нудно в галереї, то це не проблема – вона просто ще не готова до кількагодинних походів у музей, – зауважила Ірина Магдиш. – Якщо малечі цікаво дивитися тільки на сходи галереї чи лише на одну картину, то дивіться на сходи чи цю картинку. І через якийсь час дитина доросте до споглядання кількох картин чи кількох залів музею. Якщо їй подобається ходити бавитися в музеях в кубики, то ходіть туди і бавтеся. Бо це зафіксує в її голові, що музеї – це цікаво. Головне наше завдання і завдання цієї книжки – показати, що в музеї може бути цікаво. Вже потім дитина сама збільшуватиме свої знання про митців, фарби та техніки”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8022 / 4.35MB / SQL:{query_count}