“Львів – це наші друзі! Львів – це Кузя. Львів – це “Вірменка” і “Дзиґа”

Продюсер Familia Perkalaba Олег “Мох” Гнатів розповів, чого чекати від концерту гурту в культурно-мистецькому центрі Довженка

Рівно за місяць, 13 жовтня, у Культурно-мистецькому центрі Довженка відбудеться великий концерт легендарного рок-гурту Familia Perkalaba.
Familia Perkalaba – це сторінка українського року, живе поєднання панку, реґі, карпатського етно і не тільки. Це їхній унікальний гримучий коктейль, що вже ввійшов у музичну історію як  Gutsul Rock.
І поки учасники гурту готуються до концерту, продюсер Familia Perkalaba Олег “Мох” Гнатів розповів нам про нову концертну програму, з якою гурт приїде до Львова у жовтні. “Моха” називають патріархом української альтернативної музичної сцени. Він продюсер легендарної івано-франківської гуцул-ска-панк-групи “Перкалаба”, яку знають у всьому світі.
“Львів – це наші друзі! Львів –  це Кузя. Львів – це “Вірменка” і “Дзиґа”. Львів – це по дорозі в наші європейські тури. Врешті Львів – це аудиторія, яка вибухає на наших концертах, яка знає, що таке радість. Чого чекати від нас? Як завжди, драйву і кайфу, – каже він. – До програми концерту ввійдуть треки з останнього альбому, а також нові пісні, які ми якраз плануємо  записувати у перших числах жовтня знову в горах. Тобто до Львова ми приїдемо просто з гір, надихані повітрям, надивлені близьким небом і зірками, наповнені запахом трав. Не проґавте! Ми насиплемо вам чистої “небодяженої” і не “гейканошароварної” Гуцулії!”.
Концертна програма Оркестру Радості і Щастя Familia Perkalaba Daraba створена високо в горах у старій гуцульській хаті. Цей експеримент група влаштувала вже другий раз, перед тим записавши Argelujah в урочищі під Говерлою. На цей експеримент гурт наважився, щоб отримати максимальне вивільнення творчої та фізичної енергії, що є в традиції культури perkalaba. Бо рerkalaba – це музика гір. Постійна присутність гір, чистого повітря, сонця. І головне, що це не імітація. Багато чого можна імітувати – інтелект, світову скорботу. Але тільки не справжнє нехлюйство, стьоб і відв’язаність.
Все, що подається нам сьогодні як події першочергового значення, найважливіші чинники життя – політичні копирсання, шоу-бізнесові миготіння, великі гроші – все, що насправді не має жодного стосунку до людського життя, його глибинної сутності, а тільки забруднює простір і повітря, не почуєш у музиці Familia Perkalaba.
“Усі пісні є доказом наповненості світлом, радістю і щастям артистів. Цією емоцією музиканти діляться зі світом вже не перший раз, а постійно. Ця постійність є свідченням майстерності та близькості до того неба і гір, де й робилася ця музика, – пояснює Олег Гнатів. – Попускаймося! Набуваймося! Покаймося! Класичні мантри, які стали тими мото, які чує світ ось уже 20 років. Культовий Оркестр Радості і Щастя знову піднімається з глибин на поверхню! І це радісна новина такого складного року”.
Тож не змарнуйте нагоди відчути себе частиною Familia Perkalaba – купуйте квитки за посиланням!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9204 / 4.09MB / SQL:{query_count}