Ритми, що прописані в ДНК кожного українця

У культурно-мистецькому центрі Довженка – великий концерт легендарного рок-гурту Familia Perkalaba

А ви вже готові до 13 жовтня? Саме цього дня не тільки Сихів, а й увесь Львів захопить самобутній, вибуховий, шалений і нереально драйвовий рок для тих, які знають, що слухати! Якщо це про тебе – приходь у Культурно-мистецький центр Довженка на великий концерт легендарного рок-гурту Familia Perkalaba.
Familia Perkalaba – це сторінка українського року. Це живе поєднання панку, реґі, карпатського етно і не тільки – це їхній унікальний гримучий коктейль, що вже ввійшов у музичну історію як  Gutsul Rock.  Це ритми, що прописані в ДНК кожного українця!
Музика Perkalaba така знайома та жива. Але цей варіант дежавю зовсім не постмодерна спроба цитування алюзій. Ця музика доволі абстрактна, а тексти не переобтяжені смисловими галюцинаціями. Співання слів – чи то любовної ахінеї, чи псевдофольклорного соцоптимізму – не те щоб не має значення, але набирає радше енергетичної, аніж смислової функції і не тягне на себе ковдри, підпорядковується логіці музики, логіці звуку. Грамотний панк чи раста зробить файну пісню навіть з одного рядка чи з яскравого словосполучення.
На концертах Perkalaba бере глядачів своє позитивною задерикуватою енергетикою, що накочує хвилями в зал прямісінько зі сцени. Їхня музика, немовби сповнена фольклорних мотивів, насправді претендує на те, щоб стати народною. Критики намагаються провести паралелі, порівняти гурт з кимось іще. Але в Perkalaba метода проста: усе може поєднуватися одне з одним, вплітатися весело й органічно. Легкість, гумор, безтурботність в такому поєднанні – ось їхній фірмовий стиль.
Perkalaba – це музика гір. Постійна присутність гір, чистого повітря, сонця. І головне, що це не імітація. Багато чого можна імітувати – інтелект, світову скорботу. Але тільки не справжнє нехлюйство, стьоб і відв’язаність.
Все, що подається сьогодні нам як події першочергового значення, найважливіші фактори життя – політичні копирсання, шоу-бізнесові миготіння, великі гроші – все, що насправді не має жодного стосунку до людського життя, його глибинної сутності, а тільки забруднює простір і повітря, не почуєш в музиці Familia Perkalaba.
Тож не змарнуйте нагоди відчути себе частиною Familia Perkalaba – купуйте квитки за посиланням!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2014 / 4.35MB / SQL:{query_count}