У Дім Франка прилетять янголи

У музеї відбудеться виставка живопису на склі “Янголи України”

У п’ятницю, 17 серпня, у Домі Франка (вул. Івана Франка, 150) о 16.00 відбудеться відкриття виставка живопису на склі львівської художниці Наталії Курій-Максимів. Живописні образи, створені Наталією на склі, – веселі, замріяні, інколи меланхолійні чи задумані, але однозначно добрі, світлі, життєствердні.
Ідея створення серії “Янголи України” виникла у авторки 2014 року, під час Революції Гідності. Першою була картина “Одеський янгол”, далі  охоронці Донбасу і Криму. До серії увійшли 25 картин. Кожна робота – це авторське бачення окремого міста і регіону України. Кожен ангел молиться за мир в Україні та кращу долю кожного українця.
Наталія Курій-Максимів – учасниця колективних виставок з 2004 року. Персональні виставки відбулися в Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Києві та інших містах. Роботи зберігаються у колекціях України, Європи та Америки.
Наталя Курій-Максимів – майстер художнього розпису на склі. Роботи мисткині – це авторська стилізація мотивів життя та побуту українського народу, фольклорні сцени. Поміж улюблених серій – ілюстрування народних українських пісень, сакральні мотиви.
У результаті творчих пошуків Наталія Курій-Максимів віднайшла власну мистецьку мову в розкритті сакральних та народних мотивів, які опрацьовані крізь призму стилю народної ікони, мальованої на склі у ХVIII – XIX ст. Художниця часто надихається творчістю українських майстрів наївного мистецтва, таких, як Марія Приймаченко, Ганна Собачко-Шостак, Катерина Білокур.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.8014 / 4.07MB / SQL:{query_count}