Мандрівка в Крим

У галереї Iconart триває виставка "Роман Сельський. Крим"

Нещодавно у галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart у рамках проекту “Великі майстри” відбулось відкриття виставки "Роман Сельський. Крим". До експозиції ввійшли роботи із періоду творчого піднесення Романа Сельського, зокрема ті, що присвячені темі Криму. 
Море як розрада, як гостре відчуття краси, яке посилювало почуття самотності, але водночас це і романтичні мрії в образі кораблів, безтурботних відпочивальників та відпочивальниць. Реалістична манера змалювання образів поєдналась із плавністю та розмитістю форм. Кримські пейзажі та містечка завмирають під пензлем Сельського. Вони спокійні та близькі, дозволяють нашій уяві відчути тепло сонця, шум вітру чи крил птахів. Нема гучних викриків, фраз чи спонукань до глибоких роздумів. Є лише спокій. Тут і зараз. Аполітичність Сельського також присутня. Часом може видатись, що він змальовує не кримські узбережжя, а, наприклад, ніццівські чи гелівські, де разом із Турином і Райх відпочивав та працював у ранній молодості. 
У колірній гамі переплітаються блакитно-фіолетовий і рожевогарячий. Це кольори, які домінують у серії робіт про Крим. Вони заспокоюють та водночас додають динамічності кожному мазку.
Виставку можна оглянути до 26 серпня 2018 року у галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart (вул. Вірменська, 26) з 12.00 до 19.00 щоденно, крім понеділка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1064 / 4.34MB / SQL:{query_count}