Завітайте на Сніданок довіри!

Львів’ян запрошують провести недільний ранок разом

Місто – це його мешканці та стосунки між ними. Це місця, де відбуваються безпосередні зустрічі. Місто – це його побутові традиції і щоденні звички. Літні недільні ранки – прекрасний час для початку нових традицій. Снідати разом у середмісті, ділитися домашніми стравами і кавою, розділяти неділю у спільному товаристві – ось що пропонують містянам у неділю, 12 серпня, організатори Бієнале довіри у Львові.
“Захопіть із собою щось смачне, беріть дітей, друзів, домашніх улюбленців і приходьте у неділю з 10.00 до 13.00 на вулицю Вірменську, а точніше на її частину від вулиці Друкарської до “Дзиґи”, – закликають вони. – Артисти, власники закладів, активісти, музиканти, журналісти, просто містяни зійдуться за одним довгим столом із домашніми стравами і кавою, які принесуть із собою для спільної трапези”. Тут містяни зможуть відчути, що у Львові є спільнота не лише у соцмережах. Тут можна обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч і хоче зробити щось добре. Можна разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися, стати сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя.
Спільні міські сніданки вже мають свою історію і у Львові, і в усьому світі. Сніданок довіри буде повторюватися ще неодноразово. Він не матиме конкретних завдань чи висновків. Головне в ньому – спілкування і знайомства, обмін думками та енергією.
Також ви можете підтримати проведення Бієнале довіри у Львові, зробивши свій благодійний внесок.  
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на Бієнале довіри ГО “Креативне місто” ЄДРПОУ 40423497, р/р 26004011011038 у ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6090 / 4.33MB / SQL:{query_count}