Пенсія – не привід сидіти вдома!

У Львові готуються до проведення благодійної акції “Третій вік: задоволення від читання”

Із 20 по 23 вересня в рамках 25 Book Forum відбудеться благодійна акція для людей пенсійного віку “Третій вік: задоволення від читання”.
Головна її мета – створити платформу, на базі якої відбуватиметься діалог, покликаний актуалізувати соціально-культурні проблеми людей пенсійного віку, наповнити їхнє життя новими емоціями, а також просувати ідею важливості читання в будь-якому віці.
Цьогорічна програма “Третього віку: задоволення від читання” буде насичена різноманітними подіями. Для її учасників уже готують екскурсійні мандрівки Львівщиною, танцювальні майстер-класи, заняття зі співу та гри на музичних інструментах, заняття з йоги та медитації, лекції психологів та бесіди з лікарями.
Кульмінацією стане концерт хорових колективів, який збере на сцені Львівського будинку органної та камерної музики аматорські хори з різних куточків області, та святковий гала-концерт у Львівській обласній філармонії.
На книжковому ярмарку, який розгорнуть на території Львівського палацу мистецтв, пенсіонери зможуть придбати книги у видавництв-партнерів акції за спеціальною ціною. Варто зауважити, що під час 24 Форуму видавців такою пропозицією скористалися 2000 пенсіонерів. Усього ж в акції “Третій вік: задоволення від читання” взяли участь 9332 пенсіонери.
У 2017 році команда фестивалю закупила та передала 622 нові книги у бібліотеки територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, а також у сім книжкових клубів, створених у рамках акції в бібліотеках ЦБС для дорослих у Львові та Стрию.
Благодійна акція отримала широкий резонанс, чимало позитивних відгуків та підтримку громадськості. Організовується у співпраці з низкою інституцій, які спеціалізуються на роботі з людьми пенсійного віку. Цього року благодійна акція відбудеться за фінансової підтримки Львівської міськради у рамках програми “Львів – місто літератури”.

Конкурс “Моя книжкова полиця”

Цього року вже учетверте в рамках благодійної акції “Третій вік: задоволення від читання” відбудеться конкурс есе “Моя книжкова полиця”. Запрошують читачів віком від 60 років написати свою історію про особливу книгу чи навіть домашню бібліотеку і надіслати на адресу BookForum у Львові. 
Обсяг есе повинен мати не більш ніж три сторінки друкованого тексту (до 3600 знаків). Ще однією умовою є форма тексту – він має бути набраний на комп’ютері або друкарській машинці. Тексти можна надсилати до 3 вересня на електронну пошту 3vik@bookforum.com.ua (у темі листа зазначити “Моя книжкова полиця”) або листом на поштову адресу: а/с 6644, Львів, 79005 з поміткою на конверті “Моя книжкова полиця”. Обов’язково вкажіть контактні дані учасника конкурсу: ім’я, прізвище, вік і номер мобільного/стаціонарного телефону.
Журі обере п’ятьох переможців, на яких чекає поїздка на 25 Book Forum, тож можливість приїхати у Львів є обов’язковою умовою! Окрім цього, переможці отримають книжки в подарунок та запрошення на урочистий гала-концерт у Львівській філармонії, під час якого відбудеться офіційне нагородження.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2099 / 4.36MB / SQL:{query_count}