“З роками камеру просто не помічаєш”

Julik знявся у фільмі “Dzidzio Перший раз”

Днями відбулися зйомки кінострічки “Dzidzio Перший раз”, у яких взяв участь Julik (Назарій Гук). Варто нагадати, що декілька місяців тому артист вирішив розпочати авторський проект – зайнявся діджеїнгом, написанням авторських треків та створенням ремікс-версій на пісні топових українських артистів.
Julik не вперше знімається у кінострічках: зіграв чимало ролей ще тоді, коли був у складі колективу Dzidzio.
“Надзвичайно приємно було стати частиною якісного українського контенту, який створює Dzidzio Film. У цій кінострічці, як і в попередніх, я грав самого себе – тобто мені не довелося вживатися в роль, – каже Julik. –  Для мене процес фільмографії – це постійний рух, динаміка та насамперед новий виклик перед собою. Коли ми починали знімати міні-фільми, признаюся, було трішки страшно. З роками цей страх минув, і камера стала другорядною річчю, яку ти просто не помічаєш”.
Головний герой фільму Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити перший раз і дуже обережно.
У кінострічці “Dzidzio Перший раз” Julik запалить вибагливу ходорівську публіку. Усі сцени за участі артиста знімали в одному з нічних клубів. Саме туди головні герої кінострічки – Дзідзьо і Павук – приїдуть у фільмі забавитися і послухати відомі хіти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3233 / 4.34MB / SQL:{query_count}