“Цей фільм – можливість надати підтримку Олегу”

“Процес: російська держава проти Олега Сенцова” Аскольда Курова доступний для публічних показів до 31 липня

Правовласники відкрили доступ до документальної стрічки Аскольда Курова “Процес: російська держава проти Олега Сенцова”. Цей крок – прояв солідарності із незаконно засудженим у Росії українським режисером, який оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів, повідомляє nv.ua.
Фільм Аскольда Курова про справу Олега Сенцова можна буде демонструвати на благодійних публічних показах. Він доступний для безкоштовної демонстрації до 31 липня. Щоби влаштувати показ, треба заповнити спеціальну заявку. Після 31 липня покази фільму повинні бути погоджені з компанією Rise And Shine. Окрім цього, фільм можна подивитися онлайн за символічну ціну – 1 євро.
Ця кінострічка розповідає про суд над Олегом Сенцовим, спроби його сім’ї, друзів та адвокатів звільнити режисера. До показу фільму залучають дипломатичні представництва і правозахисників. Обов’язковою умовою демонстрації картини є збір коштів на підтримку Олега Сенцова.
“Іноді буває важко залишатися простим спостерігачем. Цей фільм – можливість знайти і надати підтримку Олегу не тільки від нас, але й від багатьох людей по всьому світу”, – сказав режисер.
Нагадаємо, що 14 травня український режисер Олег Сенцов оголосив голодування в російській в’язниці. Він вимагає, щоби російська влада звільнила всіх українських політв’язнів у РФ і окупованому Криму. Зі слів Сенцова, якщо його вимоги не будуть виконані, він готовий померти. Політв’язень Олександр Кольченко написав Сенцову листа, в якому висловив готовність підтримати протест.
Українського режисера Олега Сенцова разом із Олександром Кольченком затримали співробітники ФСБ навесні 2014 року в окупованому Криму. Їх вивезли в Росію, де Сенцова засудили за сфабрикованим обвинуваченням в організації теракту до 20 років колонії суворого режиму. Кольченко ж отримав 10 років позбавлення волі. Жоден із них своєї провини не визнав…

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2684 / 4.08MB / SQL:{query_count}