Яке воно – життя після війни?

“Територія терору” і театр “Склад 2’0” запрошують на виставу-саспенс

Уже наступної суботи, 9 червня, о 19.30 в Меморіальному музеї тоталітарних режимів “Територія терору” відбудеться показ вистави-саспенс про 1947 рік у місті Майнц. Лейтмотивом цієї постановки є осмислення “життя після війни”, а також підміна понять у головах людей.
Неформатний львівський театр “Склад 2’0” видозмінив показану торік виставу жанру саспенс. Цього разу на глядачів чекає цілковите занурення у події повоєнної Німеччини. Звукове та візуальне оформлення змусить напружитись уже під час входження на територію музею. Всі події вистави відбуватимуться в бараку. До завершення показу ніхто не зможе покинути територію, як і герої, що застрягли на зміні світів. Також організатори події наголошують на пунктуальності, адже рівно з початком вистави двері зачиняться!
Головними героями “Майнца” є дві сестри, які були і залишаються по різні боки бойової лінії. Обидві водночас є втіленням глобальної війни як націонал-соціалізму та переконань Третього Райху проти єврейського народу. Глядач побачить, що відбуватиметься з ними після закінчення протистоянь і приходу в місто західних цивілізацій разом із Америкою.
Квитки на показ можна придбати у понад 20 касах Львова від мережі Gastroli або онлайн за посиланням. Вартість квитка – 130 грн.

Театр “Склад 2’0”, створений на базі колективу “Другий склад”, функціонує з 2015 року у Львові та активно співпрацює із сучасними авторами: Михайлом Жаржайлом, Сергієм Жаданом, Юрієм Тарнавським. Використовує атмосферно-емпатійні жанри, а також спеціалізується на коротких фестивальних виставах. У 2016 році театр започаткував у Львові Перший театральний фестиваль просто неба “Кіт Ґаватовича”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8370 / 4.34MB / SQL:{query_count}