Пекло – це ти сам

У Львові дадуть виставу “Косметика ворога” з Остапом та Дмитром Ступками

У понеділок, 11 червня, о 19.00 в Національному драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться показ вистави під назвою “Косметика ворога”. Ролі у постановці виконають народний артист України Остап Ступка і його син Дмитро.
Режисером антрепризної вистави “Косметика ворога” за п’єсою бельгійської письменниці Амелі Натомб є художній керівник Сумського театру імені Щепкіна Антон Меженін. Ця постановка – взірець якісної світової драматургії, його писали для знаменитого актора Алена Делона. Осилити таку драматургію не кожному до снаги. Серед тих, що бралися за неї раніше, є, зокрема, Костянтин Райкін. А в нашій країні “Косметику ворога” ставлять уперше. Ця вистава розкриває безмежний акторський діапазон народного артиста України Остапа Ступки.
Для українського глядача виставу створила велика команда. Авторську музику до неї  написав Олександр Ходченков, твори якого, за винятком цієї постановки, можна почути хіба в Лондоні. Також до втілення проекту долучилася художниця Алія Байте – популярна сценограф, яка працює в Києві, Чернігові, Харкові.
За жанром “Косметика ворога” – психологічний трилер, який зачепить кожного глядача, бо кожен впізнає у героях себе. А от за виром емоцій ця вистава може позмагатися навіть із тарантинівськими екшнами.
“Косметика ворога” ставить перед глядачами філософські запитання: чи можна втекти від долі? Чи можна відвернути неминуче? Ми старанно латаємо діри власної душі, намагаємося забути про відповідальність за скоєне, використовуємо косметику тільки задля зовнішнього лиску, обманюючи навіть самих себе. А все  дарма… “Пекло – це інші”, – стверджував у однойменній п’єсі класик екзистенціалізму Жан-Поль Сартр. “Пекло – це ти сам”, – доводить у “Косметиці ворога”  бельгійська письменниця Амелі Натомб.
Квитки на виставу можна придбати онлайн за посиланням. Вартість – від 150 до 680 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8820 / 4.34MB / SQL:{query_count}