Чекаємо на прем’єру “Скарбу семи пагорбів”

Перший показ фільму-мюзиклу про Львів відбудеться вже 1 червня у Міжнародний день захисту дітей

Днями пройшли фінальні зйомки останньої сцени фільму-мюзиклу “Скарб семи пагорбів”. Знімальний процес тривав упродовж восьми годин, тож юні актори доклали всіх зусиль, щоби глядачі 1 червня побачили справжній україномовний контент.
Зйомка фінальної сцени відбулася біля входу в ратушу, а також безпосередньо в її стінах. Саме ця будівля є своєрідною візиткою нашого міста, яка додасть фільму родзинки та водночас містичності. Адже там діти віднайдуть найголовніший скарб, який так довго шукали.
“Я відкрив для себе багато різноманітних локацій, у яких не випадала нагода побувати раніше. Це відомі місця нашого міста. Дізнався чимало цікавої інформації про них”, – ділиться враженнями один із головних героїв фільму Остап Сєдін.
Загалом до процесу фільмографії залучили понад півсотні дітей, які зуміли втілити у життя особливий задум режисера “Скарбу семи пагорбів” Ольги Дрозди.
“Ми хотіли, аби діти зрозуміли, що найцінніше за гроші не купиш. Бо найбільше багатство, яке тільки може здобути людина, це знання, наполегливість і небайдужість”, – стверджує вона.
Особливої атмосфери фільму додають старовинні локації міста, історичні факти та дивовижні легенди Львова. А ще кіно міститиме духовну складову, адже в ньому зіграє певну роль і представник духовенства – отець Микола Білецький, який розповів кілька слів про свою участь в  проекті: “Буду виконувати роль отця Григорія, який дасть заключне слово молодим та амбітним шукачам пригод. Цей фільм є показником моральних чеснот і основ поводження справжнього християнина”.
І хоча зйомки нарешті завершені, наразі триває один із найвідповідальніших етапів фільмографії – монтаж.
“Недоспані ночі та кілька літрів львівської кави допомагають команді в найкоротші терміни зробити якісний україномовний контент, а також здивувати вибагливого юного глядача”, – каже виконавчий продюсер фільму-мюзиклу Ростислав Пелех.
Проект реалізовують за ініціативи Мистецької школи Маріанни Ільків під патронатом Львівської міськради. Перша його презентація відбудеться в Міжнародний день захисту дітей у кінотеатрі мережі “Планета Кіно”, що в ТРЦ “Форум Львів”, для дітей з інвалідністю, із малозабезпечених сімей та дітей бійців АТО. Окрім перегляду мюзиклу, понад сорок маленьких глядачів цього дня мандруватимуть екскурсійним чудо-потягом, а згодом пообідають в одному із місцевих закладів харчування. А вже 2, 3 і 4 червня в кінотеатрі Lviv Film Center “Скарб семи пагорбів” зможуть подивитися всі охочі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8011 / 4.35MB / SQL:{query_count}