Створіть свої “Казки з Донбасу”

Молодіжна організація “Спадщина” та видавництво “Книговій” організовують конкурс літературних робіт

Організація української молоді “Спадщина” та видавництво “Книговій” запрошують всіх охочих долучитися до конкурсу казок для дітей молодшого та середнього шкільного віку, присвячених тематиці подій на сході України. Найкращі роботи ввійдуть до книги “Казки з Донбасу”.
Метою конкурсу є розкриття проблематики подій останніх років на сході України в доступній формі для дитячої аудиторії та залучення авторів до складної тематики, опрацювання її в жанрі казки.
“В Україні досі нема подібної літератури, хоча вже іде четвертий рік війни, –  кажуть організатори. – Мабуть, багато дорослих стикалися з тим, що діти запитують про війну, і часто важко підібрати доречні слова, аби дати дитині правильне уявлення про цю непросту тему. Збірка казок має стати не просто способом пояснити дітям, що відбувається зараз в Україні, книга буде помічником, який розповідатиме простою мовою про складні речі, про перемогу добра над злом”.
У конкурсі можуть взяти участь всі охочі – як письменники з досвідом, так і літератори-початківці. Прийом робіт триватиме до 22 червня, визначення та оголошення переможців – до 29 червня.
Докладнішу інформацію про умови конкурсу можна знайти на сайті ОУМ “Спадщина”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8668 / 4.35MB / SQL:{query_count}