Ідемо на Свято Героїв!

27 травня на Львівщині відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення цього дня

У неділю, 27 травня, Львів і область відзначатимуть Свято Героїв. Розпочнеться воно з покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу в Білогорщі. Звідси розпочнеться естафета  за участі студентів Львівського державного університету фізичної культури. Опісля відбудеться покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі, зокрема на полі почесних поховань № 67 і № 76, та чин екуменічної панахиди.
Найбільшим дійством, що неодмінно запам’ятається кожному учасникові, стане урочиста хода, яка стартуватиме від площі біля пам’ятника С. Бандері, де відбудеться формування святкової колони. Вона пройде центральними вулицями міста до площі біля пам’ятника Т. Шевченку, де всі учасники святкового дійства спільно виконають Національний Гімн України.
Завершить заходи з нагоди Свята Героїв громадське віче.
Свято Героїв – це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, опришків, Українських Січових Стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, Героїв Небесної сотні, учасників Революції Гідності, учасників АТО. Це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.
Львівська облдержадміністрація запрошує всіх охочих долучитися до свята та вшанувати велич і звитягу українських героїв, одягнувши національний стрій!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0165 / 4.35MB / SQL:{query_count}