Легенда, що стала реальністю

До Дня захисту дітей у прокат вийде фільм-мюзикл “Скарб семи пагорбів”

Із 1 червня вийде в прокат фільм-мюзикл “Скарб семи пагорбів”. Сюжет кінострічки побудований на історичних легендах Львова. Фільм розповідає про оптимістично налаштованих героїв, які намагаються подолати витівки таємничих посіпак. Останні ж усіма можливими способами хочуть перешкоди дітям здобути таку бажану перемогу. Головні герої й не підозрюють, що за словом “скарб” ховається те, що за гроші не купиш! Ця історія вчить справжніх людських цінностей, виховує та водночас показує, як треба працювати в команді.
Над створенням мюзиклу працювали режисери Ольга Дрозда (вона ж написала сценарій) і Ростислав Бабій, продюсери Маріанна Ільків і Ростислав Пелех, оператор-постановник Андрій Караповський, Зиновій Суходуб і Назар Кумач (озвучення, голос за кадром). Виробництво повнометражного проекту доводить те, що завдяки спільним зусиллям і наполегливості команди можна зробити якісний україномовний контент.
“Загалом заплановане вдалося втілити. Фільм є виховним для дітей, він вчить, як потрібно крокувати по життю, розповідає про переваги духовних почуттів над матеріальним, – каже  режисер і сценарист фільму Ольга Дрозда. –  Направду нелегко працювати з дітьми, які не є професійними акторами. Їм було важко, бо часто зйомки тривали й уночі, але діти намагалися не показувати втоми. За три місяці ми всі дуже зблизилися, здружилися. Сподіваюся, що все те добро, яке панувало на знімальному майданчику, зможе відчути глядач, який дивитиметься цей фільм”.
Зйомки “Скарбу семи пагорбів” тривали в найрізноманітніших локаціях нашого міста, серед яких підземелля храму святих апостолів Петра і Павла, палац Потоцьких, історичні вулички Львова. Важливою частиною цієї роботи є музична складова – пісні таких композиторів, як Микола Мозговий, Володимир Івасюк, Олександр Злотник.
До слова, цей фільм має й благодійну мету. Перша його презентація відбудеться 1 червня в Міжнародний день захисту дітей у кінотеатрі мережі “Планета Кіно”, що в ТРЦ “Форум Львів”, для дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей та дітей бійців АТО. Окрім перегляду мюзиклу, понад сорок маленьких глядачів цього дня мандруватимуть екскурсійним чудо-потягом, а згодом пообідають в одному із місцевих закладів харчування. А вже 2, 3 і 4 червня в кінотеатрі Lviv Film Center  “Скарб семи пагорбів” зможуть подивитися всі охочі. На покази запрошує уся команда, яка працювала над фільмом, зокрема юна акторка Юстина Сливка: “Фільм покаже справжню команду друзів, яка працює на спільний результат! Для мене це перший досвід зйомок у повнометражному фільмі-мюзиклі. Було цікаво, адже це незвіданий світ, а ще прекрасний досвід. Не забуду цього ніколи!”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8587 / 4.35MB / SQL:{query_count}