Від традицій до високого мистецтва

Дует музикантів із Бельгії виступить з унікальною програмою у Львівському органному залі

Уже наступної неділі, 27 травня, о 19.00 в стінах Львівського будинку органної і камерної музики виступить дует музикантів із Бельгії – флейтист Тон Фрет та піаністка Вероніка Ільченко. Цього вечора гості нашого міста виконають незабутню програму “Витоки”, до якої ввійшли твори композиторів, натхнених традиційною музикою своїх країн: Джозефа Джонгена, Арно Бабаджаняна, Шарля Кьоклена, Бели Бартока, Ервіна Шульгофа і Мирослава Скорика.
А 28 березня з 11.00 вже традиційно для Львівського органного залу відомі музиканти проведуть впродовж дня два безкоштовні майстер-класи – спершу фортепіанний, а згодом флейтовий. Тур організували за сприяння Посольства Королівства Бельгія в Україні.
Упродовж візиту Тон Фрет і Вероніка Ільченко відвідають інші галицькі міста, зокрема Дрогобич, Трускавець та Золочів, де також зіграють для місцевих шанувальників твори високої класики. Перший концерт відбудеться 24 травня о 19.00 в концертному залі Дрогобицького коледжу ім. В. Барвінського. Наступним музикантів зустрічатиме Трускавець. 25 травня о 19.00 чарівні звуки флейти й фортепіано лунатимуть із залу “Кришталевого палацу”. Через добу, 26 травня, о 19.00 бельгійських виконавців зустрічатиме Золочів. Концерт відбудеться в золочівському Будинку культури ім. І. Білозора.
Тон Фрет – бельгійський флейтист, в минулому учасник ансамблів Oxalys та Het Collectief. Як камерний музикант виступав на великих фестивалях і найбільших сценах Європи, Азії та Південної Америки. Освіту здобув у Брюсселі, Парижі, Маастрихті й Базелі. Є переможцем головного бельгійського конкурсу молодих музикантів.
Вероніка Ільченко грає на фортепіано ще з дитинства, адже народилася в сім’ї музикантів. Навчалася в Єкатеринбурзі, у Музичному коледжі ім. П. Чайковського, та в Уральській державній консерваторії ім. М. Мусоргського. Свою майстерність удосконалювала в Королівській консерваторії Гааги. З 2000 року живе у Брюсселі. Справжнє визнання піаністка здобула завдяки виконанню пізніх романтичних творів Мусоргського, Рахманінова та композиторів XX століття, зокрема Дебюссі та Землінського.
Склався цей дует у 2011 році і з того часу встиг випустити два диски “Час знайдено” (Le Temps retrouvе) та “Вчорашній світ” (Die Welt von Gestern), які були схвалені і публікою, і пресою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0113 / 4.34MB / SQL:{query_count}